Femina.cz » Magazín » Zábava » Dovolená pro všechny

Dovolená pro všechny

Dovolená pro všechny

Magazín: Zábava | Komerční prezentace | vydáno 11. 02. 2013

Naplánovat zimní dovolenou tak, aby vyhovovala všem členům rodiny, je někdy náročná záležitost. Jak vyhovět všem? Vy chcete klidnou dovolenou, kde nebudete muset nic řešit, vaše pubertální dítko chce hlavně „krutý“ podmínky pro snowboard a váš manžel chce konečně naučit mladšího potomka pořádně lyžovat. I takovéto požadavky se dají zkombinovat a to na českých horách. Přesněji řečeno na Klínovci.

Skiareál Klínovec již tradičně patří mezi vyhledávané areály v Čechách, nicméně majitelé nezaspali dobu a snaží se v rámci projektu „Nový Skiareál Klínovec“ podmínky pro svoje návštěvníky zkvalitnit co nejvíce. Tento projekt už v minulém roce začal výstavbou velmi moderní lanovky CineStar Express, kterou ocení nejenom rodiny s dětmi, protože díky odpojitelnému systému je nasedání a vysedání o mnoho jednoduší. Tato lanovka má oranžovou bublinu, která chrání před nepřízní počasí. Zároveň se díky výstavbě nového mostu prodloužila na dvojnásobek sjezdovka Pařezák, což je skvělá zpráva pro všechny nadšené lyžaře. A ti jistě ocení i zkvalitnění umělého zasněžování, takže sněhové podmínky jsou k jízdě perfektní.

V letošním roce byla pro větší komfort všech návštěvníku postavena nová lanovka SUZUKI i na sjezdovce Přemostěná, která je opatřena nástupním kobercem a nahradila již technicky zastaralou kotvu. Díky výstavbě této lanovky mohlo dojít také k rozšíření sjezdovky Přemostěná. K této rozšířené sjezdovce bylo zakoupeno pět nových sněžných děl!
Další možnosti lyžování nabízí SKIAREÁL KLÍNOVEC v unikátním spojení s německým skiareálem v Oberwiesenthalu. Od dvoudenních permanentek tak mohou lyžaři využívat 27 km sjezdovek, 7 lanovek a 9 vleků, které se ve skiregionu Fichtelberg – Klínovec nacházejí.

Nejenom rodiny s dětmi jistě ocení také rozšířenou nabídku občerstvovacích zařízení, větší kapacitu těch stávajících a nové menu ve většině zařízení. Zkuste si zajít na zákusek a kávu do nového Iglú na vrcholku, ze kterého budete mít skvělý výhled do celého okolí. Rozšířena byla také kapacita toalet v areálu, což je jistě pozitivní zpráva.
A pro vaše pubertální dítko je k dispozici moderní snowpark, kde se klínovečtí shapeři starají o všechny stávající skoky a překážky a zároveň se snaží připravit pokaždé něco nového, což snowboardoví fanoušci jistě ocení. Ve skiareálu se zároveň myslí i na nejmenší, je pro ně připraven dětský skipark zcela zdarma.

A než se vaše děti vyřádí ve sněhu, vy si zatím můžete užívat relaxaci v blízkých lázních Jáchymov a jejich relaxačním centru Agricola. Již od příští zimní sezóny bude skiareál s lázněmi Jáchymov propojen také fyzicky, a to díky nové lanovce, které je už nyní ve výstavbě. K této lanovce je vybudována zcela nová a hlavně na české poměry unikátní sjezdovka o délce téměř 3 kilometry, převýšení 500 metrů a v některých místech šířce 100 metrů. K této lanovce bude postaveno i nové parkoviště o kapacitě 600 vozů, které tak přibudou k již 700 místům na severní straně, které jsou k dispozici pro návštěvníky zdarma, což je pro každého řidiče jistě příjemné.

Skiareál Klínovec je skvělé místo, které je vhodné jak pro všechny rodiny s dětmi, tak i pro všechny ostatní lyžaře a snowboardisty. Každý si najde to pravé pro sebe.

Více na www.klinovec.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
14. 02. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
11. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

04. 12. 2016 Horoskop Býk

Dnes budeš mít chuť utrácet. Raději si dobře rozmysli, než koupíš nějakou zbytečnost, protože bys zbytečně zatížila r... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist