Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocourek: Patrick Wilson

Kocourek: Patrick Wilson

Kocourek: Patrick Wilson

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 28. 11. 2010

Skvěle vypadá, umí skvěle zpívat, zahraje bídáka i klaďase. Přesto z Patricka Wilosna ještě není zas tak velká hvězda. Možná proto, že má rád role slabochů v menších filmech.

Muž, kterého hraje v nové romantické komedii Záměna, je skoro perfektní – sportovec, ohleduplný, gentleman, krasavec s vypracovaným tělem, vzdělaný. A přesto mu Jennifer Aniston nakonec zlomí srdce a vybere si toho druhého. Pro role, které Patrick Wilson hraje, to je osud docela typický. Jeho muži jsou atraktivní, ale mají v sobě určitou slabost. A to samé se dá vlastně říct i o jeho filmech, v nichž chybí pořádný hit, i když jeho filmová sbírka vypadá úctyhodně rozmanitě.

Sedmatřicetiletý rodák z Virginie si už zahrál muže v domácnosti, pedofila, mrtvý přízrak, vysloužilého superhrdinu, zpívajícího milovníka a občas nám svou přítomností zpříjemňuje vedlejší rolí nějaký hollywoodský mainstream jako A-Team. Pokud jste neviděly poslední adaptaci Fantóma opery z roku 2004, což bych ani nikomu nemohla vyčítat, možná nevíte, že tenhle fešák umí i skvěle zpívat, asi díky vlivu a genům maminky zpěvačky. Původně taky začínal jako muzikálový herec na divadle, ve filmu bohužel zapěl jen jednou a po nevýrazném Fantomovi zmlknul. Od té doby nás oblažuje jen svým vzhledem. Díky tomu (a díky mnoha milostným scénám s Kate Winslet) byl nepřehlédnutelný hlavně v dramatu z předměstí Jako malé děti.

Tento příběh jednoho mimomanželského poměru patří k těm zajímavější, menším filmům, do nichž se Wilson pravidelně pouští. V nich dostává větší role, kvůli kterým klidně přibere kila (Strážci), nechá si narůst ohavné vousy (Barry Munday) nebo se nechat mučit (V pasti).

Nejmladší ze tří synů sice na sebe na plátně herecky pozornost za tak nestrhává, ale efektivně umí zahrát jako chladného hajzla, tak příliš hodného a měkkého hezouna. Dokonalí hrdinové ho možná ani nezajímají. Aspoň na plátně. V soukromí naopak vypadá jako dokonalý manžel, když se začal učit polsky, aby mohl požádat svou přítelkyni, herečku Dagmaru Dominczyk o ruku v jejím rodném jazyce. Brali se před pěti lety, do roka se jim narodil syna a do čtyř let dcera.

Další fotky Patricka Wilsona si prohlédněte v galerii na začátku článku!

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
04. 02. 2015 Zuzana Nene (reakcí: 0)
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
02. 03. 2011 Marie1945 .. (reakcí: 0)
28. 02. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

21. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Spor, který jsi v posledních dnech měla s kolegyní, se dneska vyhrotí na ostří nože a dojde k hádce, která přiláká i ... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist