Změní se dotyčný sám?

Dobrý večer, děkuji za strohou odpověď. prosím o radu, zda dotyčný, který je narozený 19.5.1980 se nezmění sám. Já (narozena 4.3.1980 v 9.25 hodin) ho měnit nechci,neboť vím, že změnit se musí sám pro sebe a své děti. Dokáže se změnit sám? Pokud to nedokáže, zamiluji se já ještě do nějakého muže a budu mít dítě? Přála bych si mít manžela (který bude skutečně muž, který dokáže být ženě oporou) a dítě ještě tento rok. Myslíte, že mi to tento rok vyjde a budu konečně šťastná? Děkuji Vám, Sáro, za odpověď. Velice si Vaší rady vážím.

Odpověď

Ahoj.Dotyčný se dokáže změnit sám,ale nechce,jeho život mu vyhovuje.Život však není o tom co řeknou karty,ale jak se lidé v určité situaci zachovají.Na dálku nemohu udělat rozbor,který je na několik hodit,proto stále upozorňují,že dotazy by měly být krátké a stručné,což platí pro všechny čtenářky.Štěstí je o vnitřním postoji a pokud nechceš být šťastná, tak nebudeš,pokud se vědomě rozhodneš,že je tvůj život skvělý a ty také,pak se vše změní,ale je to každodenní práce na sobě.Změň své myšlenky,pak změníš celý svůj život.Film nebo knížka Miluj svůj život,dává návod,jak na to.Hodně štěstí Mimochodem, Máš se ráda?

24.2.2014 12:09

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist