Život ve třech?

Ahoj René. Je mi 20 let a nevím, co mám teď dělat dál. Byla jsem s přítelem Michalem 3 roky, máme toho hodně společného,mluvíme ovšem spolu, radíme se, dokáže mě rozesmát atd. je toho opravdu hodně, ale po 3 letech se není čemu divit. Jenže přišel jsem poznala muže. který má rodinu, děti a měli jsme spolu románek. S přítelem jsem to samozřejmě skončila a byla s vdaným mužem, po půl roce mě přišlo jako kdybychom se znali už od spoustu let. Ale uznala jsem sama, že to nemá budoucnost a že bych hlavně nikdy nedopustila aby opustil rodinu. Tak jsme to skončili. Pak jsem poznala Lukáše to je můj současný přítel. V něčem jsme stejný, mám ho ráda, je pozorný, milý, ale necítím se s ním svá, musím hodně věcí držet v sobě jen aby jsme se tak často nehádali. Je to půl roku, kdy jsem se rozešla s Michalem, ale nepřestal o mně bojovat. Chci se teď stěhovat do Budějovic a nevím co mám dělat? Lukáš je hodný, ale jsme tak rozdílný a k Michalovi pořád svým způsobem něco cítím a upřímně jenom s ním si dokážu představit život, to všechno, co k tomu patří, ale???? opravdu nevím a potřebuji pomoct. Já vím, je mi teprve 20 let, ale moc dobře vím, co v životě chci ale ve vztazích tápu. Mockrát děkuji za jakoukoli odpověď, opravdu mi to moc pomůže.

Odpověď

Ahoj,
tak to jsi pěkná šikula. Jen se divím Michalovi, že si tě stále předbíhá. Já být na jeho místě, tak se na tebe jednoduše vyprdnu a ani mi to nemůžeš mít za zlé. A to určitě ani neví, že jsi měla románek se ženatým chlapem! Škoda, že nenapsal i Michal, to bych mu to hodně rychle rozmluvil, aby přestal bojovat. Nevím, jak ti pomoci, ale myslím si, že žádnou pomoc nepotřebuješ, protože všechno, co děláš, tak děláš cíleně a jsi si rozhodně vědoma, jaké to bude mít následky. Ale omlouvá tě tvůj věk a to, že nemáš žádné, nebo skoro žádné životní zkušenosti a všechno bereš asi jen tak halabala. Podle toho, jak jsi činorodá (během půl roku třetí vztah), tak asi ještě nemáš úplně jasno o životě. Když jsi šla do románku se ženatým chlapem, tak jsi musela vědět, že děláš něco špatně, a přesto že jsi musela vědět, jak hodně jemu i jeho rodině a hlavně dětem jsi mohla ublížit. Srovnej si v hlavě, co očekáváš od života a podle toho se zařiď.

19.7.2017 6:00
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist