[Ukončeno] Zasoutěž si o Astaforce balíček plný zdraví

Zdraví máme jen jedno, tak proč mu v těchto pochmurných a studených dnech trochu nevypomoct? A ještě si navíc udělat radost z výhry? My pro tebe máme dnes soutěž o 28denní kúru pro tvůj imunitní systém od značky Astaforce.
soutez-imunita-1100x618.jpg Zdroj: Astaforce

Astaforce je značka, zabývající se výrobou a prodejem imunitních nápojů s vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Jedná se o balení imunitních nápojů na 28 dní, rozpustných v čisté vodě a každý balíček v sobě skrývá doslova zázrak. Obsahuje totiž Selen, který podporuje obranyschopnost proti mikrobiální a virové infekci, zinek, vitamín D3, koenzym Q10, Inulin pro správné fungování střevní mikroflóry, a především Astaxanthin.

Co je to Astaxanthin?

Astaxanthin je základním stavebním kamenem produktu Astaforce. Je to antioxidant, který se získává například z lososů, humrů nebo sladkovodních řas. Vyniká svými blahodárnými účinky na lidský organismus, a to především imunitu. Jako nejsilnější přírodní antioxidant pomáhá bojovat s volnými radikály, zmírňuje projevy stárnutí i dopady stresu z vnějšího prostředí. Má příznivé účinky na stav vlasů, nehtů i kůže. Zcela zásadní účinky má na posílení funkce imunitního systému.

Je libo malinu s grapefruitem nebo spíše červený pomeranč? Chutě má samozřejmě každý trošku jiné, a proto byl i Astaforce vyvinut rovnou ve dvou příchutích – malina s grapefruitem a červený pomeranč. Obě chutě tě příjemně osvěží a dodají tolik potřebnou energii a zdraví na celý den. Ty jsou v těchto zimních měsících potřebné více než jindy. Navíc vás svou citrusovou vůní jistě příjemně naladí na čas Vánoc.

A jak se k tomuto imunitnímu zázraku probojovat? Stačí, když odpovíš správně na naši soutěžní otázku a budeš mít štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 6. 12. do nedělní půlnoci 12. 12. 2021.

Nápovědu na soutěžní otázku nalezneš na webu www.astaforce.cz. A ti, co nevyhrají, nemusí zoufat, máme pro ně až do 15.12.2021 slevu 10 % s promokódem ASTAFEMINA10.

Výherci:

  • Tereza Sedláková
  • Božena Brázdilová
  • Anna Wurzová
  • Radek Hanzelka

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

6.12.2021 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist