zase ta láska :)

Milá Sáro,rnpřed třemi týdny jsem na rodinné oslavě potkala velmi milého, příjemného, hodného muže, s kterým jsme si sedli do noty. Víc než bych čekala. Já se totiž domnívala, že tu sešlost přetrpím a vůbec se mi tam nechtělo. A najednou tradá….mě to nečekaně spojilo s takovým fajn klukem. Přeskočila jiskra,opravdu hezky jsme si popovídali, rozuměli jsme si…no tohle určitě znáš, takže nemusím vysvětlovat 🙂 Jak už to tak bývá, je tady jedno ALE….dělí nás od sebe celkem dálka ,což by samo o sobě nebyl takový problém, protože jsme si naplánovali setkání na tento pátek,. Z kterého dnes bohužel sešlo. On mi vysvětlil proč, ale nechali jsme to otevřené s tím, že by mě ještě rád viděl, ale ne teď. Potvrdil, že hraju v jeho myšlenkách prim, ale musí si vyřešit osobní problémy. Já teda nechci nic hrotit, ale samozřejmě mě to zamrzelo, že se neuvidíme. Jeho to taky mrzí. Tedy jeho slovům věřím 🙂 No dostávám se k otázce: bude nám přáno? Uvidíme se ještě? 🙂 Vím, že někteří lidé vstupují do našeho života jen na krátkou chvíli…..no u něj by mě opravdu mrzelo, protože mi s ním bylo opravdu dobře. Děkuji ti za odpověď Sáro a přeji příjemný zbytek dne 🙂 (já 7.9.95)

Odpověď

Ahoj beruško :-) Úplně ti rozumím, motýlci v bříšku a poletování v oblacích. Zatím si schovej krásné pocity do srdíčka a vzpomínek. Momentálně situace vypadá bez řešení, které by se ti líbilo. Zatím je otevřeno více cest – možností a výsledek vidět není. Nechej ať si vyřeší osobní život, protože to je základ dobrého vztahu, zkus na něho netlačit a dát mu čas, pokud ti za to opravdu stojí. Šance, že si časem vše dořeší je otevřená, teď záleží na tobě, jestli chceš čekat nebo půjdeš raději dál. Vaše setkání rozhodně nebylo zbytečné, ty jsi pocítila krásné láskyplné energie, což se ti později zúročí.

1.10.2020 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist