zamilovala jsem se do narkomana

Ahoj Sáro,vím že to zní hrozně,ale je mi 40 let a měla jsem jen 2 9. leté vztahy.Před 3. měsíci jsem měla poměr s klukem ,kterého jsem znala rok ale nikdy ne uplně osobně.Chová se venku jinak než doma.Je narkoman píchá si nitrožilně pervitin.Každý 3.den byl na mě extrémně zlý a zbylé 2 dny mě miloval z nichž jeden den přímo probrečel,trhal mi květiny,neustále jsme se mazlili a líbali ,je to moje opravdová láska,ale nechce pomoct s detoxem,nedokáže to.Rozešla jsem se s ním a on je takový,že má hned náhradu .Jen jsem mu řekla,že si má vybrat mezi drogama a mnou.Ale bohužel si vybral drogy.Jenomže mě to tak trápí,že mám myšlenky na sebevraždu.Mám syna autistu a starosti ,ale odporně jsem se zamilovala a nechápu tu karmu.Nechci už nikoho jiného,mám pocit že on je muj vyvolený,Ani k němu necítím nenávist.Přijde ještě někdy za mnou nebo už se nikdy nedá do pořádku? Děkuju – vím že bych se na něho měla vykašlat,ale opravdu k němu cítím velkou lásku,je to hrůza.

Odpověď

Ahoj. Nojo láska si nevybírá, ale sama velmi dobře cítíš, že s ním tě žádné štěstí nečeká, tvůj syn tě potřebuje, takže na sebevraždu raději zapomeň a pokud tě to nepřejde, šupajdi na terapii. Nikdy se nezmění pokud sám nebude chtít což nechce, tak jeho život respektuj a zkus se zamyslet jestli ti v minulosti feťáci nevadili natolik, že jsi je odsoudila, tím by se docela vysvětlovala tvá - karma, jak zmiňuješ, totiž cokoliv nebo kohokoliv emočně odsoudíš, si časem sama vyzkoušíš - vyzkoušíme abychom se naučili neodsuzovat, ale soucítit s každou bytostí. Buď ráda, že necítíš nenávist, tím by ses jen ještě víc zablokovala na srdeční čakře a naloženo už máš i bez toho docela dost. Pokud ho opravdu miluješ, tak ho nebudeš chtít vlastnit, ale naopak s láskou budeš respektovat jeho život. Šance, že za tebou ještě někdy přijde je stejná, jako, že se již nikdy nedá do pořádku. Držím ti prsty a měj se ráda :-)

28.6.2019 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist