Zájem muže a časová zaneprázdněnost…

Zájem muže a časová zaneprázdněnost Ahoj René. Chtěla bych se zeptat, jestli je vůbec možné rozeznat z chování muže jeho zájem o ženu (jak ho projevuje). A zároveň tvrdí, že nemá čas a stále pracuje. Seznámila jsem se s mužem přes internet, viděli jsem se pouze jednou (byl mi velice sympatický, zda já jemu to nevím, nedokázala jsem to identifikovat – myslím, že ano, nicméně setkání bylo velmi příjemné). Při loučení mi řekl, že mě rád poznal a podali jsme si ruce. Neumím v tom číst – protože i já tohle stejné dělám mužům i v případě, že se mi muž líbí, protože nechci, aby to vypadalo,že na něj tlačím, nebo že jsem nějaká zoufalka, která by mu hned skákala kolem krku. Pak jsem mu přes sms poděkovala za oběd a napsala ať se ozve. On na to hned sms, že i pro něj to bylo příjemné setkání a že se ozve, jak bude čas (je velmi pracovně vytížený, stále pracuje). Následující den jsem objevila zajímavou akci, tak jsem mu o ní napsala. On reagoval obratem sms, že se zavolá další den. Čekala jsem, zda opravdu zavolá. Zavolal. Což mě potěšilo a vysvětluji si to jako zájem (jinak by přeci ani nezavolal). S akcí souhlasil, ale současně mi řekl zajímavou věc, se kterou jsem se ještě zatím u mužů nesetkala. „Mohli bysme zajít na tu večeři, ale musím to naplánovat asi tak za 14 dní. Ale protože občas nereaguju na sms hned a nechci,aby sis to vykládala nebo to vypadalo, že na toho druhého zapomenu, nech to na mě, abych Tě kontaktoval. Ozvu se sám“ Na to já jsem byla schopná tak akorát „pohotově“ odpovdět – „OK, nebudu Tě tedy rušit, počkám, až se ozveš“. Ono, co taky jiného člověk má odpovědět (byla jsem docela v šoku). A těhle pár vět mě nasadilo brouka do hlavy a vůbec nerozumím tomu, co tím chtěl „básník“ říct. Mám tomu rozumět – neotravuj mě, nemám zájem? Ale kdyby neměl přeci vůbec zájem, proč by mi tedy volal. Jsem z toho totálně zmatená. Anebo je opravdu tak příšerně zavalený prací (podniká), že nemá na pár minut čas na ženu sms/zavolat jí? Ráda bych Tě požádala o radu, jak vlastně žena pozná při čerstvém seznamování, zda oni muž má opravdu zájem a chce ji poznat blíž. Vím, že všude se „chytrých“ rádách píše, že muž mající zájem o ženu, ji klidně volá hned druhý den nebo ji píše každý den atd. Já tyhle „každodenní“ smsky či telefonáty taky nemusím )někdy je to dost otravné), lepší je obden.Ovšem výše zmíněnému opravdu vůbec nerozumím. Jěště jsem se s takovouhle reakcí nesetkala. Beru to s nadhledem a prostě nebudu vyvíjet aktivitu a počkám, zda se vůbec ještě ozve. Ale mrzelo by mě pokud ne. Po dlouhé době jsem potkala chlapa, kde funguje i chemie. Ale pokud nemá muž zájem, nemuže žena s tím nic dělat 🙁 Předem díky za analýzu situace z pohledu muže.

Odpověď

Ahoj,
nevím, zda má tolik naplněný program a je tolik pracovně vytížen, ale obávám se toho, že ten čas co potřebuje na to, aby ti mohl potvrdit vaší schůzku, není z nedostatku, protože je pracovně hodně vytížen, ale proto, že si musí udělat v diáři jasno, kdy bude mít čas na tebe, aby se mu to shodovalo s nějakou jinou schůzkou, kterou už má domluvenou. Myslím si, že má doma takový rozvrh a podle něj plánuje schůzky se svými kočičkami. To jeho pracovní vytížení je jen na oko. Nikdo nepracuje tak, aby si neudělal alespoň chvilku čas. Ale evidentně o to nestojí. A ta tvoje poslední věta je naprosto pravdivá a ze života.

18.11.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist