Vztahy

Ahoj Sáro! zajímá mně jestli se do budoucna zlepší můj vztah s mojí švagrovou? Zlobím se, že se nestará víc o svého otce, který je už druhým rokem bez manželky a více méně se o něho starám já s vařením a vším okolo jeho domácnosti, chci prosím vědět jestli si to švagrová uvědomuje co dělá anebo mně v tom nechá vykoupat a nebude to do budoucna řešit???? Moc mně to i manžela trápí. Vím , že nerada odpovídáš na druhé lidi ale tohle se týká mně a mého života, moc děkuji za opověď i když nebude pozitivní pro mně. Hezký den, S.

Odpověď

Ahoj. Zatím to bude stále stejné, ale až ti přestane vadit chování švagrové a s láskou se postaráš o otce, pak se může ledacos změnit. Každý je nějaký a každý tady má svůj úkol, proto není třeba se zlobit nebo mít jiné negativní emoce, totiž tím škodíš pouze sobě. Postup je jednoduchý, buď se s láskou postaráte s manželem či rodinou nebo se rozhodnete nepostarat a nechat to na švagrové. Víc možností není. Pokud se staráte pak bez jakýchkoliv očekávání, péče o druhé je velmi naplňující a obohacující, ne každý na to ovšem má a pak jsou další varianty. Jen se rozhodni, to je vše, co musíš udělat. Věř, že se všechno dá v klidu vykomunikovat a vyřešit, zkuste si v klidu sednout a probrat všechny možnosti i varianty, možná tě švagrová překvapí, ale musíš být v naprostém klidu bez jakékoliv negativní emoce, např. výčitek proč to dělá, proč se tak chová atd. Držím prsty a věřím, že to dokážeš.

3.11.2020 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist