Vztah nevztah?

Dobrý den přeji, mám 2 a půl roku vztah, žijeme spolu už od začátku našeho vztahu. Je to moc pěkný kluk a je mu 29, mě 35. Mám problém v tom že jsem mu přestala věřit, myslím si že si začal užívat jinde s nějakou jinou holčinou. Ze začátku našeho vztahu nebylo vše super ale šlo vidět že mě má rád a dával mi pozornost, spali jsme spolu dost často, je hodně pracovitý a šikovný, pracuje jako zedník. Jenže teď se to začalo dost hroutit, začal dávat přednost přátelům z práce přede mnou. Chodí s nima na pivo, sportovat a vlastě vše plánují spolu i výlety kam se chtějí podívat a tak, ano občas řekne ať jedu s nima, a nebo když se mu vnutím tak mě vezme sebou. Na pivo chodí dost často a i se svým šéfem, když pije s ním tak se i stane že se nevrátí přez noc domů spal u něj prý. Občas jdu i s nima, a jednou jsem zaslechla jak se s nim baví o užívání si jinými že chce, má jet pracovat totiž do Prahy, hned jsem mu to řekla a on mi odpověděl že to jsou jen řeči mezi chlapama, jenže oni se tak baví stále. Jednou jsem našla na internetu že měl i seznamku na žhavá schůzka že hledá bokovku a tak, na to mi odpoveděl že to měl když byl sám a rozčiloval se u toho, stále na mě hledá chyby a nadává mi za ně, začal místo sexu se mnou hodně koukat na porno každý den i když jsem doma snaží se to dělat potaji když se třeba koupu nebo když jde na toaletu, přítel si holil spodek příležitostně když uznal za vhodné že už musí a teď to má stále hladké. Když si voláme tak jen když mu napíšu ať zavolá, a ještě k tomu to není nějak delší hovor obhajuje se že má hodně práce a nebo když je doma a já v práci tak se obhajuje že zrovna kouká na film . Teď se mnou moc často nespí, jen někdy když začnu sama dorážet a trvá to chvilku. Když se k němu chci přitulit tak mě odhazuje, nechce se mnou moc nikam chodit o samotě, prý z přáteli jeho když jdem tak je větší zábava. Jsem asi z toho už divná ale už jsem mu koukala i na trenky před praním a je na nich vždy ejakulát, když už si voláme tak po tel zní divně jakoby doma někoho zrovna měl, nebo už mi z toho hrabe. Nevím co si o všem myslet a bojím se toho. Já se k němu chovám mile, co mu na očích vidím tak mu dám, dávám mu i dost najevo že ho mám ráda, jenže on to stále odmítá alespoň to tak vidím já. Chtěla jsem s ním o tom dost často mluvit ale s ním to nejde, prostě nechce a skončí to hádkou, nebo mi odpoví že jiný nebude. Ať se snažím jak se snažím aby byl vztah v pořádku tak z jeho strany to nějak nejde. Ale když mu řeknu že ho miluji tak odpoví já tebe taky, a nebo když se ho zeptám jestli to chce ukončit tak nechce.

Odpověď

Ahoj Mikky. Upřímně váš vztah spadá do kategorie těch, kde ti dva nemají moc velkou šanci na spokojenost. Umíš si představit něco, co by se muselo stát, aby se ten vztah uzdravil? Jasně, člověku je zatěžko ze vztahů odcházet, ale je dobré si uvědomit nějakou hranici. Ty asi spatřuješ chyby pouze u něj dle toho, co píšeš, ale obvykle na to jsou fakt dva. Pokud by mi žena kontrolovala trenky, vnucovala se na mé akce s kamarády (tvá slova), pak bych od ní asi taky chtěl utíkat. Tím to ale zas neházím na tebe, tys začala z nějakého důvodu. Myslím, že je na čase si srovnat, co bys ráda a jít o dům dál.

5.9.2022 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist