Význam

Ahoj Sáro, děkuji za reakci na můj předešlý dotaz a zároveň bych chtěla pochopit význam sitace, kterou prožívám. Od té doby, co mi muž narozen 20.1.1992 sdělil svou vážnou nemoc, se kterou mu již lékaři nemohou pomoci a nechají ho prostě umřít, se nedokážu na nic plně soustředit i když se o to snažím. Stále mi nějak nedochází důvod a význam celé téhle situace, co mi to má dát, proč jsme se potkali, proč se to děje. Říkám si, jestli mi je vůbec souzené s někým být a být šťastná. Děkuji předem za odpověď. Já 5.6.1995.

Odpověď

Ahoj. Stačí, když celou situaci přijmeš, víc dělat opravdu nemusíš. Zbytečně se trápíš otázkami, které tě naprosto pohltily, tím samozřejmě blokuješ své energetické pole a cítíš se stále hůř a hůř. Muž si svůj osud vybral, stejně jako ty a všechny bytosti zde na Zemi. Chápu, že je to těžké, smutné a bolavé, ale opravdu nemůžeš dělat vůbec nic, jen respektovat osud své lásky a být šťastná, že jste spolu mohli pobýt nějaký čas. Pomalými krůčku ukonči minulost, odpusť sobě i jemu a vykroč vstříc novému životu, tím mu pomůžeš mnohem víc než strachem a smutkem. Láska nikdy nekončí, to si pamatuj. Hodně síly a odvahy postavit se strachu.

20.10.2020 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist