[Ukončeno] Vyhrajte světový bestseller MÁGOVÉ!

Vyhrajte knihu Mágové, která od května letošního roku okupuje první místa žebříčku nejprodávanějších knih The New York Times.

Sedmnáctiletý Quentin – obyčejný hubený, vysoký kluk s neobyčejným nadáním žije tak trochu v jiném světě svých oblíbených fantasy příběhů z magické země Fillorie. Je přijat na tajnou Univerzitu kouzel, na které se učí praktikovat moderní magii v reálném světě. Jenže, kouzla, jež se naučil ovládat, ho nečiní šťastným a dobrodružství, která toužil prožít už jako malý kluk, stále nepřicházejí… Po promoci nastane změna. S přáteli zjistí, že vysněná Fillorie doopravdy existuje. Dokonce je skutečná až příliš! Je mnohem temnější a nebezpečnější, než si kdo umí představit! Bájný svět se stává děsuplnou realitou plnou nebezpečných démonů a neočekávaných událostí. Quentin je ztracen…
/wp-content/uploads/files/MAGOVE....jpgS Mágy navštívíte dosud nezmapované světy, přenesete se s nimi do říše kouzel, která praktikují úplně obyčejní lidé, a vůbec vám to nebude připadat zvláštní. Poznáte svět, v němž nenajdete dobro, protože v něm není, a zlo je černé nebo bílé, v němž láska není jednoduchá ani nevinná. Především však objevíte zemi, v níž můžete získat obrovskou moc, avšak za cenu, která je nepředstavitelná.

V mistrovsky napsaném příběhu se fantazie stává realitou a naopak. Pozoruhodné dílo amerického spisovatele a žurnalisty, čtenáře drží v napětí od první řádky po poslední větu. Americký bestseller roku 2009 míří k českým čtenářům a jistě je nezklame!

Zůčastněte se souteže o 3 x knihu Mágové, stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje hlavní hrdina?

a) Jack

b) Martin

c) Quentin

Správné odpovědi zasílejte na adresu soutez@femina.cz do 29.11.2009 s heslem MÁGOVÉ. Nezapomeňte uvést svou adresu pro zaslání výhry.

23.11.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist