[Ukončeno] Vyhrajte plnou nádrž s OMV SMILE & DRIVE bonusovým klubem!

OMV SMILE & DRIVE je Váš bonusový klub OMV. Při každém nákupu na čerpací stanici OMV, která je do programu zapojena, při tankování pohonných hmot, nákupu občerstvení či služeb – sbíráte cenné body, které můžete použít pro získání exkluzivních odměn.

Jak se zaregistrovat

Stát se členem OMV SMILE & DRIVE bonusového klubu je velmi snadné a nic to nestojí (Chcete vstupní bonus 50 bodů? Je to jednoduché! Získáte ho automaticky při online registraci nebo při registraci na OMV čerpací stanici, kde zvolíte pro komunikaci e-mail). Je Vám minimálně 18 let a máte korespondenční adresu v České republice? Zaregistrujte se nyní na https://www.omv.cz/portal/01/cz/smile-and-drive, čekají na vás skvělé odměny.

Odměňte se s novým OMV SMILE & DRIVE katalogem!

Září přináší nejen barevný podzim, ale hlavně nový OMV SMILE & DRIVE katalog plný úžasných a praktických odměn pro celou rodinu. V katalogu naleznete více odměn za výhodnější ceny. Navíc je rozšířen o nabídku Vašich nejoblíbenějších produktů, které jsou k dispozici přímo na čerpací stanici od 50 bodů.
Vyžádejte si bezplatný SMILE & DRIVE katalog odměn na své čerpací stanici nebo si ho prohlédněte online na www.omv.cz.

Dále na vás čekají speciální nabídky přímo na čerpací stanici!
Objevte skvělou rozmanitost našich pravidelně se měnících nabídek v Shopu a Gastru a vyberte si tu svoji k uplatnění za body nebo pro získání extra bodů pouze na našich čerpacích stanicích.

Získávejte výhody hned, staňte se členem OMV SMILE & DRIVE klubu a vybírejte odměny již od jedné plné nádrže.

SOUTĚŽ

Nyní můžete vyhrát 3 poukázky na nákup pohonných hmot u OMV v hodnotě 500 Kč! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže.

Správnou odpověď najdete na www.omv.cz

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

29.9.2011 12:00| autor: red

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist