[Ukončeno] Vyhrajte balík ponožkových kolíčků!

Vyzrajte na ponožky, které se pokaždé praní vždy záhadně někam ztratí…

Také se někdy nestačíte divit, kam vlastně všechny ty ponožky mizí? Dokonce jste se dostala už do situace, kdy jste obvinila pračku, že je určitě musí nějakým záhadným způsobem někam odplavit. Zejména pro mužskou část populace je taková věc (podobně jako ženská logika) těžko k pochopení. Přece nikdo nebude krást smradlavé ponožky a samy také těžko bez lidských nohou odkráčí. Jenže občas se to prostě děje!
/wp-content/uploads/files/sockstar1.jpg
Jednou z možností, jak udržet ponožky v párech v prádelním koši, pračce, sušičce, na prádelní šňůře nebo ve skříni, je využít tzv. ponožkových kolíčků. Jejich princip je jednoduchý. Je nutné pouze navléknout kolíček na obě ponožky z jedné a druhé strany, vhodit je do pračky, pověsit za háček na sušák či prádelní šňůru a pak skladovat celý pár pohromadě.

Nyní máte možnost vyhrát 5x balík těchto skvělých ponožkových kolíčků!

SOUTĚŽ

/wp-content/uploads/files/family.jpgSoutěžní otázka:

V kolika barvách se ponožkové kolíčky vyrábějí?

a) 2
b) 7
c) 4

Nápovědu najdete na webové adrese www.ponozkove-kolicky.cz. Správnou odpověď posílejte na soutez@femina.cz pod heslem PONOZKY do 2.5.2010.

/wp-content/uploads/files/sockstar.jpg

19.4.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist