[Ukončeno] Vyhrajte balíček Scotch-Brite pro snadný úklid!

Deset procent českých domácností si vybírá houbičky na nádobí podle designu. Chce to mít v kuchyni veselé. Ukázala to nedávná anketa. Podle ní také třetině Čechů bohatě stačí generální úklid dvakrát do roka – na jaře a před Vánoci.

Prázdný dřez a mytí nádobí několikrát denně. Tak vypadá většina českých domácností. I tyto výsledky vyplývají z ankety na serveru Babinet.cz, která se v rámci kampaně Scotch-Brite firmy 3M konala letos v červenci. Podle ní téměř 57 % domácností z více než 1 200 účastníků myje nádobí hned poté, co ho našpiní.

Podobně to v tuzemských domácnostech vypadá s generálním úklidem. Skoro 54 % lidí průběžně uklízí celý rok, úklidové firmy si najímají jen zřídka. Pro téměř 29 % účastníků ankety je typický generální úklid dvakrát do roka – na jaře a před Vánoci.

Houbičky na nádobí lidé mění každé tři týdny (33,33 %) či po 7 dnech (33,02 %). Snaží se tak udržet hygienu v kuchyni. Přestože houbičky bývají rájem pro různé bakterie, anketa ukázala, že necelá desetina domácností sáhne po nové teprve v okamžiku, když stará začne nepříjemně zapáchat nebo se rozpadne. Řešením mohou být celulózové houbičky: jsou 100 % přírodní, rychle vysychají a tím omezují vznik mikrobů. Rovněž dobře absorbují a vydrží déle než běžně používané materiály. I takové houbičky má ve své nabídce firma 3M (Scotch-Brite). Jsou třeba s potiskem, chrání ruce, najdete mezi nimi i houbičku s drátěnkou, která voní. Mátou a citrónem.

SOUTĚŽ!

Ve spolupráci se společností 3M jsme pro Vás připravili soutež. Vyhrát můžete 5 balíčků úklidových výrobků Scotch Brite od 3M v hodnotě 500 Kč!

Soutěžní otázka:

Houbičky 3M jsou vyrobeny z přírodního, rychle vysychající materiálu, čímž se omezuje vznik nežádoucích bakterií. Z čeho jsou vyrobené houbičky?

Nápovědu najdete na www.3M.cz.

Správné odpovědi zasílejte na adresu soutez@femina.cz s heslem Scotch Brite do 24. ledna. Nezapomeňte uvést svoji celou adresu pro zaslání výhry.

18.1.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist