[Ukončeno] Vyhraj super mop Easy Wring Ultramat a uveď byt do vánočního lesku

Vánoce se blíží a s nimi i kolotoč uklízení, mytí a leštění. S mopem Easy Wring Ultramat od Viledy ti práce půjde rychle od ruky. Jako předvánoční dárek můžeš tohohle šikovného pomocníka vyhrát, stačí odpovědět na jednoduchou otázku!
soutez-vileda-1100x618.jpg Zdroj: vileda

Udržovat podlahu čistou i v počasí, co vládne letošnímu podzimu, je prakticky nemožné, a proto se zamysli, jestli by se ti nehodil nový mop, který ti práci opravdu ulehčí. Některé jsou opravdu vychytané.  Například mop Easy Wring Ultramat s textilní náhradou ze 100% mikrovlákna perfektně vyčistí podlahu. Pro boj se zaschlou špínou navíc disponuje XXL power zónou – zatlačíš a skvrny zvýšenému tlaku neodolají.

Podívej, jak skvěle funguje!

Pro snadné a dokonalé ždímání je kbelík vybaven košem s pedálem. Několikrát šlápneš a mop je tak vyždímaný, že ho můžeš použít na ty nejchoulostivější povrchy. Navíc je konstrukce kbelíku šikovně vychytaná a brání vystříknutí vody při ždímání.

Když se mop zašpiní, vyper ho v pračce na 60°C a bude zas jako nový. Ale pozor nesmíš použít aviváž ani sušičku! A když doslouží, nemusíš vyhazovat celé zařízení, protože textilní náhradu koupíš v každém dobrém obchodě!

Co tě může ještě zajímat?

  • Vyroben z recyklovaných materiálů
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm)
  • Rozměr hlavice: 36×14 cm
  • Rozměr kýblu: 50×27 cm
  • Doporučený objem: 6 l
  • Váha prázdného kýble: 1,6 kg

A právě o tento skvělý mop si s námi tento týden můžeš zasoutěžit. Tři vylosovaní, kteří správně odpoví na otázku, získají sadu kbelík a mop Easy Wring Ultramat.

Soutěžit můžeš od pondělí 13. listopadu do nedělní půlnoci 19. listopadu 2017 

Výherci:

Anna Slámová
Romana Urbánková
Pavlína Velíšková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

13.11.2017 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: mopTéma soutěžúklid

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist