[Ukončeno] Vyhraj 3x skvělý nákupní vozík

Soutěž s námi o skvělý nákupní vozík Tris Floral od značky Gimi s kapacitou 56 litrů!
vielda-soutez-1100x618.jpg Zdroj: vileda

Už tě nebaví vytahané ruce a bolavá záda z věčného nošení nákupů? Skvělým řešením je nákupní vozík, který nejen že odlehčí tvé páteři, ale navíc ochrání nakoupené zboží před nepřízní počasí! Můžeš ho také použít ke stěhování nákupů z auta do bytu! Odpověz na snadnou otázku a vyhraj jeden z nejlepších na našem trhu!

Nákupní vozík Tris Floral je vybavený rámem z oceli a pryskyřice, která drží polyesterovou tašku o objemu 56 litrů! Nepromokavá taška, která pojme nákup pro celou rodinu a ještě něco navíc, je opatřena zapínáním na stahovací šňůrku a cvočkem na zapínání v přední části.  Obojí dokonale ochrání nákup i při silném dešti. K ochraně nákupu i tašky slouží blatníky, které zabrání cákání špíny z cesty. Výhodou je, že ji lze z vozíku odepnout a vyprat v pračce.

Pokud musíš tahat nákupy do schodů, pak je vozík Tris pro tebe to ideální. Disponuje třemi spojenými kolečky na každé straně, které usnadňují bezproblémový výstup po schodech.

Takto skvěle zkonstruovaná taška ti nebude vadit ani při samotném nákupu, protože ji lze zavěsit na nákupní vozík. Skládací rám z oceli zaručuje, že nebude překážet ani v malém bytě či v autě. Měkká rukojeť je příjemným bonusem pro tvé ruce. Moderní květinový design zaručí, že se nebudeš na ulici cítit jako důchodkyně, ale jako praktická žena, která ví, co je důležité.

A právě o tři tyto vozíky, každý v hodnotě 1199 Kč, si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Co pro to musíš udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 5. 11. do nedělní půlnoci 11. 11. 2018.

Nápovědu najdeš na http://shop.vileda.cz/.

Výherci:

Jindřiška Burešová
Hana Tycová
Ivana Plechatá

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

5.11.2018 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist