Vůbec se v něm nevyznám…

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat na radu, protože se v něm už vůbec nevyznám. Před rokem jsem měla přítele, byli jsme spolu jen 3 měsíce. Já se do něj zamilovala, ale bohužel on do mě ne. Vídali jsem se tak 1x do týdne a to mi začalo vadit, nějak jsem na něj netlačila, ale byla jsem nešťastná tak jsme se rozešli. Od té doby mi, ale pravidelně psal, že toho lituje, a že by se do mě určitě zamiloval. Teď jsem měla zas jiného partnera a to mi stejně furt psal a zval k sobě domů. Říkal, že se změnil a jestli mu nedám druhou šanci, že žádná není jako já. Jak jsem se rozešla s tím druhým přítelem tak jsem uvažovala nad druhou šancí a řekla, že to alespoň zkusím. Viděli jsme se 4x a vždy jsme se spolu vyspali. Furt něco plánuje kam půjdeme a co můžeme dělat, ale pokaždé z toho nevzejde nic. Vůbec nevím co se mu promítá v hlavě a co po mně chce. Vím určitě, že si píše i s jinými holkami, ale nechápu proč furt píše mně. Děkuji moc za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
pokud se do tebe nedokázal ani po třech měsících zamilovat, tak nevěř tomu, že pokud ten hrneček opět slepíte, že se to změní. Jemu vůbec nejde o druhou šanci, ale jde mu pouze o to, co jsi mu na všech čtyřech schůzkách dala. Pokud každá vaše schůzka skončí sexem, tak se mu ani nedivím, že o tebe tak bojuje. Ty jeho plány, kam půjdete... kam nepůjdete, jsou pouze zastírací manévr. Já vím naprosto přesně, co se mu promítá v hlavě a co po tobě chce. A pokud jsi trošku nad věcí, tak to víš taky. Možná takový vztah, jaký má s tebou, má i s těmi kočičkami, se kterými si píše. Je to typ chlapa, který má srdce v kalhotech a pokud je nabídka, tak toho plně využívá.

11.3.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist