Vrátit se?

Ahoj Tome, s přítelem jsme byli ve vztahu půl roku a poté rok popisu dal. Prvního půl roku se choval úžasně, vůbec nenasvedcovalo, že by se něco dělo. Ale událo. Po asi půl roce jsem se dozvěděla o podvodu jednorázovém s jeho kamarádkou. Snažila jsem se to, přejit ale nešlo to. Kdykoliv se řeklo její jméno cítila jsem že vybouchnu tak jsme se rozešli. Ale po pár dnech jsme se viděli a začali jsme spolu spát, potom už to bylo častěji a častěji. Nebránila jsem se tomu když chtěl abych s ním šla na pivo s kámošema a prostě mi to připadalo jak kdyby jsme spolu opět byli. Ale já pro něj byla jen kamarádka s výhodama. Když jsem se ho zeptala co zamyšli, tak mi řekl, že neví co chce ať mu dám čas ještě. Po společných dovolených s jeho kamarády a potom s našimi společnými jsem už nechtěla být jen kamarádka. Udeřila jsem na něj že to takhle dál nejde, buď se rozloučíme nebo budem pár. Že nic mezi nechci, a tak jsme byli znovu pár.. Ale po jedné návštěve hospody se mi v opilosti přiznal, že to udělal znovu a to s jeho ex přítelkyni. V tu dobu se že mě stála ledová královna a už jsem k němu nedokázala nic cítit. Po měsíci, co jsme se nějak snažili to dát do pořádku jsem se s ním rozešla. A řekla ať mi nepíše že o něm nechci teď nějakou dobu slyšet. Ale asi za měsíc měl svátek.. Tak jsem mu napsala. A on mi začal psát že si konečně uvědomil, co chce a co ke mě cítí a že už mi neublíží, že bez totoho vědomí by se ke mě nevrátil a nesnažil.rnJá jsem se ho snažila odbyt že jsem se bála, ale on se nedal. Říkal mi, že je mu jasne, že to bude těžké hlavně skrz moje kamarády, že k němu důvěru nebudou mít, ale že dokáže že se změnil. rnMám mu věřit a vrátit se nebo jsou to jen takové kecy aby měl zpět nějakou jistotu? Abych ještě na závěr dodala má problém s city. Má dá se říct nemoc na kterou bere i prášky. A já jsem teď zmatená jestli do toho jít nebo ne.rnDěkuji za upřímnost.

Odpověď

Sabi, mrzí mě, že ti to takhle naložím, ale nebudu plácat medem: pokud je pro tebe monogamie důležitá, pak s ním moc štěstí nepořídíš. Jen ti to možná šikovněji začne tajit. Neříkám, že by tě neměl rád, ale tohle břemeno si nejspíš nadále ponese. Stejně jako jeho případná partnerka. Všimni si, jak nenápadně jsi mu odevzdala svou hodnotu - podvedl tě a za nějaký čas tys mu dávala ultimátum, ať se k tobě jako kouká vrátit. Dej si na to pozor, protože to se ti dostane pod kůži a těžko se pak vrátíš sama k sobě. Odpoutej se od toho prvního půlroku, protože už ten byl iluze. A jdi o dům dál.

28.2.2022 6:36

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist