Věřte, neveřte

Tajemno, záhady, svět, který vlastně vůbec neznáme – také tě tohle všechno láká a na druhé straně se děsíš, že by něco z toho mohla být pravda? Pak tě určitě potěší další příběh z naší rubriky Věřte – nevěřte. Přečti si tajemné dobrodružství a tipuj, jestli se skutečně stalo nebo je to jen dílo bujné fantazie naší redaktorky Sáry.

Hannah byla zvídavá mladá žena, její vášeň pro všechno tajemné a kouzelné hraničila až s posedlostí. Měla rozený vůdcovský talent a pro svůj koníček dokázala strhnout i své kamarádky.

Navštěvovaly různé duchovní semináře a nakupovaly knihy, podle nichž se společně učily kouzlit a čarovat. Jednou Hannah objevila na bleším trhu starodávnou knihu zaříkávání a kouzel, dokonce tam byl podrobně popsaný návod, jak vyvolat ducha, který splní každé přání. Děvčata byla nadšená a domluvila se, že budou při úplňku vyvolávat duchy mrtvých. Neměli to však být jen tak ledajací duchové; vybrala si honosná jména dávno zemřelých čarodějů a mágů.

Nadešla úplňková noc a Hannah dostala vysokou horečku s vyrážkou, která ji svědila tak nesnesitelně, že se rozhodla podle staré knihy vyléčit svoji nemoc sama.

Nic ji nemohlo od večerního čarování odradit, byla jako posedlá a netrpělivě házela do kotlíků čarovnou směs. Prosila a vyzývala různé bytosti, aby jí pomohly od nepříjemné nemoci. Celé kouzlení zakončila koupelí ve směsi, kterou si připravila podle starého receptu. Zavřela oči a upadla do zvláštního spánku. Kolem ní běhaly podivné bytosti, které se ji snažily stáhnout do obrovsky hučícího víru. Hannah byla ochromená hrůzou a vůbec se nemohla pohnout, snažila se dostat z vany ven, ale čím větší byla její snaha o záchranu, tím více se snažily bytosti dívku stáhnout k sobě. Dívka byla uvězněná ve svém těle natolik, že nemohla ani volat o pomoc. Ležela a bezmocně se dívala, co se kolem ní děje. Pomalu se smiřovala s tím, že z vany nevyjde živá, když najednou všechno utichlo. Hrobové ticho bylo děsivé a Hannah se nevěřícně probírala ze svého děsivého snu.

Když se podívala do zrcadla, zjistila, že po vyrážce není ani stopa, a to jí dodalo kuráž k dalšímu čarování. Nakonec nad celou příhodou mávla rukou, a když dorazily kamarádky, připraveny vyvolávat duchy, s úsměvem jim vypravovala děsivý zážitek.

Byla půlnoc a dívky začaly s rituály. Vyvolávaly ducha zemřelého mága, který se jim zjevil v místnosti. Byl natolik děsivý, že strachem oněměly a jen se dívaly. Bytost celá v černém dokázala, že je opravdový mág, a pohybovala se po domě rychlostí blesku. Hrníčky i talíře lítaly vzduchem, a když se mág začal hrozivě smát, dívky drmolily tajemné zaříkávání stále dokola.

Mág hromovým hlasem volal: „Tak jaké bude vaše přání, vy malé, nerozumné čarodějky? Příliš jste si zahrávaly s magií, a proto vás stihne trest!“

Dívky se snažily ukrýt ve sklepě, ale nebylo to nic platné. Dveře se za nimi zavřely na zámek a domem lítal nábytek, jako by byl z papíru. Dívky prosily o pomoc a slibovaly si, že už nikdy podle staré knihy nebudou čarovat a vyvolávat duchy. Hannah si vzpomněla na svou babičku, která jí slíbila, že jí pomůže, i když už nebude mezi živými. Všechny společně volaly babiččino jméno a prosily ji o záchranu. Byla přesně hodina po půlnoci a zámek se opět odemkl.

Dívky vyběhly rychle ven a dívaly se na tu spoušť, kterou po sobě hrozivý mág zanechal.

Kouzelná kniha ležela zcela nedotknutá na stejném místě, dívky ji rychle hodily do krbu a děkovaly babičce za záchranu. Slíbily si, že už se nikdy nepokusí vyvolávat ty, kteří mezi námi již nejsou. Hannah se z hrozivého zážitku dlouho nemohla vzpamatovat. Několik měsíců byla v léčebně, protože její strach byl tak velký, že nedokázala žít v normálním světě.

Když se po dlouhé době opět vrátila domů, začala žít běžným životem a tajemný svět raději přenechala jiným.

Tak co myslíš? Je tento příběh skutečný nebo jen dílem fantazie naší Sáry? Tipuj v komentářích a my ti za týden odtajníme pravdu. 

PRAVDA NEBO LEŽ?

Příběh se opravdu stal. Takže je to pravda.

Foto: shutterstock.com

11.10.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist