Velký prázdninový horoskop. Jaké bude tohle léto podle tarotových karet?

Potkáš osudovou lásku? Vyrazit do ciziny nebo zůstat raději doma? Jakou aktivitu si máš vybrat? Na všechny otázky ti odpoví náš velký prázdninový horoskop!

velky-prazdninovy-horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Adrenalin nebo pláž?

Vzhledem ke tvé ohnivé energii, by bylo skvělé skloubit obě aktivity najednou. Pokud se ti nechce ležet na pláži nebo u vody, vyber si adrenalinový zážitek. Co takhle divoká jízda na vodě, závody na čtyřkolkách nebo jízda na horském kole? Nic z toho tě nebaví? Nevadí, můžeme ti slíbit, že i tak se dovolená vydaří. Ať se rozhodneš pro cokoliv, bude to jedním slovem úžasné. Máš obavy, že ti nebude stačit kapesné v cizině? Žádné strachy, peníze stojí při tobě, neboj se vycestovat do země svých snů. Česko si nechej na kratší pobyt, tentokrát hvězdy přejí dovolené v zahraničí. Nejen, že se tam můžeš zamilovat, pokud jsi nezadaná, ale ten, kterého potkáš, může být tvým osudovým partnerem.

Naopak zadané, které jedou s partnerem, si užijí opravdové líbánky, pokud ještě nejsi vdaná, může tě velmi mile překvapit při východu slunce partner se žádostí o ruku. Neboj se uvolnit a přijímej lásku, kterou tě partner zahrne. Pokud ho chceš také překvapit, určitě vyzkoušejte společnou masáž šíje a ramen. Nezapomínej na dostatečný přísun tekutin, vitamínů, ať předejdeš nepříjemným bolestem hlavy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Adrenalin nebo pláž?

Váháš, kam vyrazit a zatím stále nevíš, co by tě bavilo víc? Máme pro tebe odpověď! Nejlépe ti bude mezi tvými nejbližšími, ať již s přáteli nebo s rodinou. Vybírej z nabídky rodinných penzionů, protože na hotel a velkou společnost lidí vůbec nebudeš mít náladu. Jako bys potřebovala mít ty své jisté a hlavně kolem sebe. Od toho jsou skvělé pobyty v horách nebo ve vile na pláži. Také domek u jezera by ti poskytl přesně to, po čem tvá unavená duše i tělo touží.

Neboj se naplánovat adrenalin s kombinací mírného válení u vody či moře. Bavit by tě mohly výlety do hor s kouzelnými vodopády nebo průzračnými jezírky. Nejvíc tě uchvátí jen tak sledovat přírodu, na nic nemyslet a nechat všechny starosti a trápení za sebou. Voda vyčistí nejen tělo, ale také ducha, nezapomínej na plavání a dostatek pohybu. Krása rodinných penzionů skýtá nejen aktivní odpočinek, ale také různé druhy ochutnávek a krajových specialit, což je přesně to, co tvůj mlsný jazýček ocení. Ochutnávej skvělé sýry, uzeniny, koštuj víno a hlavně odpočívej. Dávej si pozor na hlasivky a krk, když přeženeš jódlování a zpěv, mohlo by tě překvapit „šeptání“. Na otázku, jestli bude lépe zůstat v naší krásné zemi nebo vycestovat ven, je jednoduchá odpověď, záleží na tvém vnitřním pocitu, neuděláš chybu pobytem doma ani v cizině, tak tomu se říká štěstí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Adrenalin nebo pláž?

Tak to je otázka do pranice, tvé tělo přímo volá po odpočinku a kvůli únavě ještě vůbec nemusíš vědět, na jaké místo vlastně chceš. Nevadí, máme pro tebe pár skvělých tipů. Přesto, že miluješ společnost, z nějakého důvodu bys ráda odcestovala jen s tím svým nejmilejším, což je partner. Klidně si naplánuj aktivní pobyt v krásném prostředí hor, ať již doma či v zahraničí. Kolo je také skvělá volba a co teprve dvojkolo, kdy musíte oba udržovat rovnováhu.

Prožiješ skvělou zábavu a vyčistíš si hlavu od pracovních povinností, které se ti budou neustále vkrádat do hlavy. Nemysli na práci a užívej společné chvíle. Romantická projížďka na lodičce při západu slunce tě doslova uchvátí, pokud nejsi vdaná, může se stát, že tě partner požádá o ruku. Překvapení bude tak velké, že ti dojetím vyhrknou slzičky radosti. Důležité je nic neodkládat a začít jednat, plánuj, zařizuj a domlouvej se s partnerem, na nic nečekej a vyrazte na pomyslné líbánky, hvězdy vám rozhodně přejí!

Nevíš stále, jestli zůstat doma nebo raději vyrazit za hranice všedních dnů? Doma tě čeká spíš odpočinková dovolená a venku aktivní, hodně pohybu, přemisťování na různá místa a také seznamování s novými přáteli. Vyber si, po čem tvé srdce touží, ať se rozhodneš pro cokoliv, budeš nadšená! Nezadaná, mohla bys potkat muže svých snů, pokud snad váháš, jestli na dovolenou vyrazit, neváhej a jeď. Nezapomínej na správné dýchání a dostatečný pitný režim, vzduch v horách ti dodá chybějící energii.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Adrenalin nebo pláž?

Pro tebe dovolená znamená velký životní zlom, změnu, která bude mít dlouhodobý vliv na tvůj duchovní i osobní život. Pokud tě trápily problémy v rodině, ať již s partnerem či pracovní, máš velkou šanci udělat právě na dovolené za minulostí tlustou čáru. Doma se ti stále nemusí dařit ukončit jisté záležitosti, proto je nejvyšší čas užít si zaslouženého odpočinku.

Kde? Jednoznačně u nás nebo poblíž hranic, na daleké cestování, letadlo, loď nebo snad dálkovou cestu vlakem nebudeš mít náladu, není to to, po čem tvé srdce a duše touží. Rozhodně by se ti mohlo zalíbit u jezera, ať již v Maďarsku, na Slovensku nebo v Čechách. Výlety parníkem nebo malou lodičkou tě nadchnou a voda vyčistí tvé chmury z těla i mysli. Nezapomínej hodně plavat a nechávat vše za sebou.

Pokud jsi po bolestivém rozchodu, máš šanci potkat nové přátele i kamarády do nepohody a kdoví, jestli mezi nimi není také pan Božský. Poznáš ho podle úsměvu a stále dobré nálady, nejen, že tě podpoří, uklidní, ale bude mít také stále otevřenou náruč pro tvé bolavé srdíčko. Dávej si pozor na zažívání, pokud to přeženeš v horkých dnech s jídlem či pitím, raději měj po ruce bylinkové kapky na žaludek. Mohou se ti hodit. Věř, že na tebe čeká spousta báječných dní a dobrodružství, na které jen tak nezapomeneš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Adrenalin nebo pláž?

Přestože jsi odvážné znamení, co se týká plánování dovolené, jako by tě stále něco brzdilo. Neboj se uskutečnit ten nejtajnější sen, může se stát, že se dostaneš do míst, o kterých jsi dlouho jen snila. Plánuj, vymýšlej a realizuj, hvězdy ti přejí. Dokonce nezáleží na tom, jaké místo si vybereš, adrenalin, pláž, kombinace obou, cokoliv se rozhodneš uskutečnit, tě bude neskutečně bavit a naplní tě skvělými pocity. Trápíš se, že nemáš s kým odjet?

Žádné strachy, tato dovolená může být velmi zásadním zlomem v lásce i citech pro všechny. Co to znamená? Osamělá srdce naleznou svoji druhou polovinu, nebude potřeba mnoho slov, stačí pohled do očí a bude ti jasné, že ON je tím pravým, ON je tvou druhou polovinou. Od té chvíli již budete stále spolu, byla by velká škoda zůstat doma.

Zadaná, na tebe mohou čekat znovuobjevené líbánky, jiskra, která skoro zhasla, se probudí ve velký plamen lásky a vášně. Stačí, když si uvědomíš svoji ženskou energii, a partner tě bude na rukou nosit. Užívej si a zbav se stresu, ten jediný je tvojí velkou překážkou, nezapomínej, všechno je tak, jak má být a je to prostě perfektní. Kombinace aktivního pohybu a odpočinku prospěje také tvému krevnímu oběhu, pokud jsi u moře, nezapomínej ochutnat rybí pochoutky na všechny způsoby.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Adrenalin nebo pláž?

Nevíš, netušíš, váháš a máš snad nervy z toho, jak si nemůžeš vybrat? S naprostou přesností víme, že tvoje dovolená bude nadčasová, úžasná a navíc akční. Víc než v cizině se ti bude líbit cestovat po našich končinách s návštěvou pohraničních měst a vesniček. Užiješ si dobrodružství a zábava a energie ti rozhodně chybět nebude. Navíc zvládneš láskyplnou rukou velet a také udávat směr vašich cest.

Pokud jsi snad sama, neváhej, neboj se vyrazit s přáteli nebo kamarádkou, budeš bavit sebe a také ostatní. Díky tvému úsměvu a neustále dobré náladě k sobě můžeš přitáhnout spoustu mužských pohledů a věř, že pokud opravdu chceš, jedním z nich je ten osudový. Dovolená bude probíhat ve skvělých energiích, ty budeš velmi příjemně netrpělivá, abys stihla všechno, co sis tak krásně naplánovala. Dokonce ani partner či rodina nebudou reptat a nakazí se tvojí skvělou náladou. Ocení nejen tvoji přípravu, ale také plán, který máš pečlivě připravený. Pokud zahrnuje také návštěvu vinného sklípku na Moravě, tak si raději ohlídej své citlivé zažívání a nezapomínej na dostatečný přísun vody, kvalitního jídla a až potom si můžeš dát dobré vínečko.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Adrenalin nebo pláž?

Tvoje dovolená má jasný a přesný plán, pryč je tvá váhavost, s naprostou jistotou víš, kde tě to bude bavit a kam vyrazit, abys stihla nejen aktivní pohyb, ale také odpočinek. Zkrátka a jednoduše se ti podaří skloubit dva druhy zábavy v jednu báječnou relaxační cestu. Doma tě to moc bavit nebude, ale poznávat nová města a místa v cizině tě přímo nadchne a uchvátí. Pokud jsi nesehnala na cesty přátelé, neboj se vyrazit sama, nejen, že poznáš spoustu podobně zaměřených lidí, ale seznámíš se také s mužem, který na delší čas ovlivní tvůj život.

Těš se na spoustu příjemných a velmi zásadních změn. Vyrážíš s partnerem? Také na tebe čeká velmi zásadní změna, může tě požádat o ruku, nebo začnete přímo tam plánovat váš další společný život. Dokonce se ti může podařit otěhotnět přímo na cestách a domů se již vrátíte pomyslně ve třech. Radost a láska při vás stojí a hned tak neodejdou.

Pozor si raději dají holky, které vyrážejí jen tak za flirtem a zábavou, mohlo by se stát, že díky lehkomyslnosti skončíš v něčí posteli a po probuzení budeš mírně řečeno v šoku z toho, cos vyvedla. Hlídej si raději míru alkoholu a buď opatrná, nechtěné těhotenství by tě zrovna moc nenadchlo. Nezapomínej na dostatek čerstvé vody, kdyby tě náhodou chytla bolest ledvin nebo močového měchýře, přibal si do tašky kapky z lichořeřišnice, pomůžou ti jako první pomoc.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Adrenalin nebo pláž?

Máš to ve svých rukou, ať vyjedeš do ciziny nebo zůstaneš doma, všude budeš spokojená a nadšená. Pokud jsi nečekaně omarodila, dej se napřed do pořádku a neodjížděj nemocná, nic bys z dovolené neměla. Je důležité být v dobré kondici, ať si vychutnáš každý den svého volna. Váháš nad adrenalinem nebo jen tak povalováním se na pláži? Upřímně, pro tebe bude asi nejvhodnější pobyt se vší parádou –  jídlo, pití, program a také pláž nebo bazén.

Stále jako bys neměla dost energie na vydávání nové, tak si z toho nic nedělej. Dovolená je od toho, abys odpočívala a nabrala sílu do dalších dlouhých měsíců. Jedeš sama a vůbec se ti nechce? Nemusí, totiž kdyby s tebou jela kamarádka, mohlo by se stát, že by vaše přátelství jednou provždy skončilo, neshody, hádky a dokonce žárlivost na to, že jsi neustále středem pozornosti všech mužů kolem, by byly na denním pořádku. Pokud opravdu vyrážíte ve dvou, vybírej dobře a jeď jen s takovou, kterou velmi dobře znáš a víš, co od ní můžeš čekat.

Pokud potkáš muže ve znamení Berana, Lva nebo Střelce, očekávej ohnivé energie, plno aktivity a také možnost objevit toho pravého. Zadaná, na tebe čeká klidná odpočinková relaxace, kdy ti partner snese modré z nebe. Užívej si každý den plnými doušky a nechej se rozmazlovat, však si to zasloužíš. Pozor si dej na koupání ve špinavých vodách, mohla bys chytnout nepříjemnou infekci, pro ten případ si do kufříku přibal olejíček z eukalyptu nebo čajovníku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Adrenalin nebo pláž?

Je pravda, že ráda „střílíš“ od oka, něco tě zaujme, dáš na intuici a jen tak bez varování klidně vyrazíš na cestu kolem světa. Teď je všechno jinak, jako bys nevěděla, co bude nejlepší a zda máš vůbec náladu někam cestovat. Pokud ti chybí peníze, přestaň naříkat a nesrovnávej se s těmi, co odjíždí do exotických zemí, není co závidět. Hlavně si neber dovolenou na úvěr, nebyla bys vůbec šťastná a vyčítala si svoji unáhlenost.

Lépe je vycestovat podle stavu peněženky a až pak se rozhodni, kam to bude. Během prázdnin projdeš velmi zásadní životní změnou, můžeš ukončit všechny staré nefunkční vzorce chování a jednou provždy se rozloučit s každým nefunkčním vztahem či přátelstvím. Dovolenou můžeš využít k načerpání nové energie a síly, prospěje ti pobyt v horách nebo v čisté panenské přírodě. Rozhodně šetři síly a zbytečně nepřepínej energii.

Pokud máš možnost, využij služby, které uzdraví tvé tělo i duši, masáže, wellness, různé druhy terapií, to vše je pro tebe jako dělané. Líbit se ti bude také na různých hradech a zámcích, kde nabízí také možnost ubytování. Vyzkoušej, jaké to je, být na chvíli hradní paní nebo princeznou. Důležité je udržovat své tělo v kondici a vyrazit alespoň na půlhodinovou rychlou procházku. Vrátíš se zpět jako znovuzrozená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Adrenalin nebo pláž?

Jsi sama, nechce se ti nikam odjet a tvůj smutek je tak velký, že bys nejraději zůstala doma, stáhla žaluzie a dala průchod slzám? Neblázni! Máme pro tebe skvělou zprávu, právě na dovolené nebo relaxačním pobytu někde poblíž můžeš potkat svého osudového partnera. Na cizinu to moc nevypadá, ale zato naše krásná země má pro tebe přichystanou v dárkovém balení lásku jako z románu. Může se dokonce stát, že to bude cizinec původem z Čech, takže jazyková bariéra rozhodně nehrozí.

Neboj se, překonej počáteční nechuť a naplánuj si skvělou dovolenou. Život je změna a bez ní se nikam nepohneš, tentokrát se ti bude líbit. Pokud snad odjíždíš na pracovní pobyt s odpočinkem, také tam může být ten, o kterém již dlouho sníš, neodmítej cestu a vyraz za dobrodružstvím. Spojily by vás nejen společné koníčky, ale také pracovní zájmy, což se hned tak nevidí. Zadaná, na tebe čeká pohádková dovolená s tvým partnerem, pokud tě ještě nepožádal o ruku, udělá to právě tam. Láska, vášeň, jiskra a oheň rozhodně chybět nebudou. Pokud jste plánovali miminko, může se stát, že otěhotníš přímo na dovolené a radost bude znásobená o přicházející nový život.

Na adrenalinovou dovolenou to moc nevypadá, hvězdy spíš přejí romantice a společným procházkám pod nebem plných hvězd. Můžeš se těšit na spoustu skvělých zážitků a po návratu na velkou životní změnu, začneš nový život a věř, že se ti bude líbit. Jediné, co je potřeba udělat, je nebát se a překročit vlastní stín.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Adrenalin nebo pláž?

Stále ještě nemáš jasno a nemůžete se s partnerem dohodnout, jaký druh dovolené by vám společně vyhovoval? Máme pro tebe skvělou zprávu! Když vše necháš na něm, budeš mu důvěřovat, vybere tu nejúžasnější dovolenou, o které se ti ani nesnilo. Jediné, co musíš udělat, je nechat ho, ať vše zařídí po svém. Na tobě zůstává volba rozhodnutí, zda vycestujete do zahraničí nebo zůstanete doma.

Pokud se ti nechce vydávat energii na sport nebo aktivní pobyt, klidně mu sděl své pocity, dodej, jak moc si potřebuješ odpočinout a ráda bys jen lenošila. O zbytek se postará sám a věř, že budeš nadšená. Manželské páry prožijí společné líbánky a zamilované dvojice se rozhodnou vzít se rovnou na dovolené a zpečetí tak jednou provždy svůj vztah. Počítej s každou možností, partner je prostě dokonalý, nezapomene připravit romantickou večeři a prsten, který bude ležet ve skleničce se šampaňským. Tak tomu se říká telenovela, užívej si své dny a odpočívej, ať načerpáš novou sílu do dalších náročných měsíců. Pokud se snažíte o miminko, máš skvělé dny počít!

Jsi sama? Neboj se vydat na cesty nejlépe po naší vlasti, můžeš tam potkat skvělého kamaráda a také partnera na dlouhodobý vztah. Pokud bude ve znamení Berana, vůbec se nelekej, protože je to jedním slovem kliďas. Tobě bude také spíš vyhovovat klidnější pobyt než adrenalin.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Adrenalin nebo pláž?

Přesto, že tvá duše je něžná a citlivá, tělo najednou zatouží po dobrodružném pobytu spojeném s adrenalinovým sportem. Zcela zaručeně tě nadchne sjíždění divoké vody, plavba parníkem a plavání na otevřeném moři nebo velkém jezeře. Tam, kde je dostatek čisté vody, budeš se také ty cítit jako správná rybka – doma. Voda tě posílí, očistí a dobije chybějící energii. Neboj se říct partnerovi o tvém přání, i když nebude ze všech aktivit nadšený, z lásky k tobě je rád podnikne. Nejen, že to upevní váš vztah, ale ještě si užijete spoustu legrace.

Jsi nezadaná, do toho ještě zklamaná z rozchodu a nejraději bys na dovolenou zapomněla? Nedělej to! Právě tam totiž můžeš potkat spoustu nových přátel, kamarádů a dokonce dlouhodobější lásku. Nepřipravuj se tak kvůli jednomu nepovedenému vztahu o nevšední zážitky. Když překonáš drobné překážky, strach a také nejistotu z toho, co bude, užiješ si perfektní zábavu. Skvělé to bude doma i v zahraničí, záleží na stavu tvého konta a také chuti cestovat.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

11.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist