Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2019 pro zemská znamení Býka, Kozoroha a Panny

Co čeká v novém roce zemská znamení Býka, Kozoroha a Panny? Komu se bude dařit v lásce, komu zase v kariéře a kdo si oddychne, protože se vyřeší všechny jeho zdravotní problémy? Přečti si naše velké horoskopy pro rok 2019 podle tarotových karet.

Býk (21.4. – 21.5.)

Tento rok ti přináší velké změny v oblasti zdraví a také ukončení minulosti, kterou zdárně zanecháš za sebou. Všechno, co ti neslouží, dokážeš pomalu ale jistě zahodit a vyměnit za zcela nové vzorce chování. Přesto, že jsi v minulosti dostala pořádné rány osudu, pochopíš, že vše se dělo pro tvůj prospěch a duchovní růst. Bolest zanecháš za sebou a osvobodíš se od všeho, co k životu nepotřebuješ. Bez ohledu na to, jestli jde o vztahy doma, v práci nebo s přáteli. Nečekaná změna, která přijde, v tobě zpočátku vyvolá strach a obavy z neznámého, je to jen dočasné, nakonec pochopíš, jak důležité vše bylo a jednou provždy získáš svobodu a nezávislost.

Zdraví: Dávej pozor na přepracovanost, když pocítíš velkou únavu, nesnaž se za každou cenu pokračovat přes bolest, osud by tě nakonec zastavil a byla bys přinucená odpočívat a rozjímat nad životem. Pozor na nehody, nejsou náhody! Odpočívej a mysli také jen na sebe. Pokud tě trápí chronická nemoc, najde se řešení k tvému uzdravení.

Práce: Dlouhodobá nespokojenost v práci se nakonec vyřeší sama. Podnik nebo firma zanikne, ty dostaneš výpověď a velmi rychle nalezneš místo, po kterém tak dlouho toužíš.

Vztahy: Bývalý partner se ti vrací do života, buď však ve střehu, důvody vašeho rozchodu nebyly malicherné a on se vůbec nezměnil. Nenechej se zmást sladkými slovy a sliby, nic z toho nedodrží. Dávej pozor na bývalou lásku a již se nevracej zpět, raději počkej na zcela nového muže, který se tento rok objeví.

Ponaučení: Nové domy – nový život lze stavět pouze na pevných základech. Poctivě si svůj život naplánuj a nesnaž stavět vzdušné zámky, zbořily by se stejně rychle jako papírový hrad z karet. Buduj svůj nový život na poctivých a pevných základech, jen tak získáš to, po čem tvé srdce touží. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s lidmi ve znamení Kozoroha, Štíra a Berana.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Tento rok za sebou zanecháváš minulost a s ní veškeré nepříjemné věci, které tě tížily a ubíraly ti nejen fyzickou energii, ale také životní sílu. Na své nové životní cestě zdárně překonáš veškeré překážky, tvé nadšení, horlivost a touha vše ukončit ti pomůže zdolat nemožné. Nemusíš se bát, nebudeš na to sama, tví blízcí ti pomohou, obdivují tě za tvou vytrvalost a píli. Máš dostatek energie a každý úspěch v tobě probudí touhu jít dál a nezastavovat. Poznáš svůj cíl a půjdeš za ním s dobrým úmyslem, do života ti přináší radost, mír i naplnění.

Zdraví: Cítíš se plná energie a síly, celý rok bude bez velkých výkyvů a nemoci se ti vyhnou obloukem. Ne nadarmo se říká, že pozitivní mysl je základ dobrého zdraví, což u tebe platí dvojnásob.

Práce: Stačí, když začneš důvěřovat svým schopnostem, pak máš vyhráno a zdoláš jakoukoliv překážku bez ohledu na to, v jaké situaci se právě nyní nacházíš. Dařit se ti bude v týmové práci, soukromém podnikání i při hledání nového místa. Tvá vnitřní síla a nadšení dokáže strhnout ke spolupráci také ostatní, zdárně dokončíš vše, co je pro tebe užitečné a prospěšné.

Vztahy: Ve vztahu prožíváš porozumění, cit a lásku. S naprostou přesností víš, co chceš a s partnerem jednáš vždy na rovinu. Můžeš se těšit na vášeň a mnoho radostných okamžiků ve dvou. Nezadaná, pokud o lásku opravdu stojíš, začni být aktivní, jen tak potkáš muže svých snů.

Ponaučení: Pěstuj v sobě jemnou ženskou sílu, kterou již nemusíš nic dokazovat. Máš velký dar od boha přitahovat do svého života stejně naladěné bytosti, nejedná se jen o lidi, ale dokážeš se vcítit také do zvířat, což ti přináší nové možnosti, jak těmto němým tvářím pomoct. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s lidmi ve znamení Lva a Býka.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tento rok ti přináší úspěch a podporu při zahájení tvých nových projektů, ať již doma, ve škole, práci nebo v oblasti vztahů a lásky. Všechno vyřešíš na výbornou, překážky, které by se mohly vyskytnout, ani nestihneš zaznamenat a zdárně je mineš. Skvělé nápady, pohotová komunikace, bystrost a rychlost ti přináší úspěšný rok, který bude zcela ve tvé režii. Půjdeš s důvěrou za svým cílem a nenecháš se nikým ani ničím zastavit, protože víš, že to, co děláš, je správné. Nová životní cesta tě nadchne a budeš se cítit jako na dobrodružné výpravě, ostatní ti mohou jen tiše závidět.

Zdraví: Neexistuje žádná nemoc, která by tě zastavila v rozjezdu, nejen, že budeš mít dostatek energie a životní síly, ještě ji dokážeš využívat k pomoci těm, kteří na tom nejsou tak dobře jako ty. Jsi ztělesněním zdraví a podle toho také tvůj život vypadá.

Práce: Můžeš se těšit na nové pracovní příležitosti, nejen, že díky skvělým nápadům zrealizuješ mnoho projektů, ještě se rozhodneš dál vzdělávat. Jazykové kurzy spojené s pobytem v zahraničí tě nadchnout a uchvátí.

Vztahy: Napětí ve vztazích se konečně zmírní a přichází změna k lepšímu, může se stát, že se na chvíli zamyslíš, jestli je to opravdu muž, se kterým chceš zestárnout. Pak pochopíš, že je to jen dávno zapomenutá myšlenka, kterou okamžitě vyhodíš z hlavy. Přichází krásné období souznění, dobrá komunikace a vzájemné sdílení. Na nezadanou čeká láska nová.

Ponaučení: Nezabývej se těmi, kteří tě pouze okrádají o čas a nedovolí ti být sama sebou, pochopíš, že s takovými lidmi pouze ztrácíš čas a sílu. Jdi vlastní cestou, naslouchej srdci a neuděláš chybu. Do svého života přitahuješ podobně naladěné lidi, se kterými souzníš pracovně i duchovně. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s člověkem ve znamení Býka.

Foto: Shutterstock.com

12.12.2018 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist