Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2019 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

Rok 2019 bude ve znamení velkých změn a životních zvratů. Co tě čeká v oblasti vztahů, lásky, jak se ti bude dařit v kariéře a co tvé zdraví? Přečti si, co čeká v příštím roce ohnivá znamení zvěrokruhu podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Tento rok je pro tebe obdobím zkoušek a také odolávání pokušení. Dostáváš příležitost, jak si vyzkoušet, na čem a na kom jsi závislá. Nemusíš se bát, život je vždy o změnách a ty máš velkou šanci posunout se o kus dál. Čím snadněji to dokážeš, tím rychleji se vše uklidní a vyrovná, čím víc se budeš držet, tím těžší zkoušky budou přicházet. Uvědomíš si, že být na někom nebo na něčem závislá, je velmi svazující, a proto vynaložíš veškeré úsilí, abys vše s úspěchem zvládla. Jsi dostatečně silná na to, abys to dokázala. Nezapomínej, máš na to celý rok a výsledek tě ohromí!

Zdraví: Nestálost v lásce a střídání partnerů by ti mohlo pořádně zamotat hlavu, dávej pozor, s kým sdílíš sexualitu, mohla by ses totiž nakazit pohlavní nemocí. Buď aktivní, sportuj, čisti hlavu od negativních myšlenek a také nezapomínej odpočívat, potrápit tě mohou bolesti hlavy a také záněty očí.

Práce: Dávej pozor na nabídky, které nabízí snadný a rychlý výdělek, nenechej se svést k nečestným praktikám, vše by se nakonec obrátilo proti tobě.

Vztahy: Pozor na zakázané ovoce, pokud jsi zadaná, vyplatí se ti být věrná, nevěra by totiž nakonec praskla a ty bys zůstala sama. Nezadaná si dá při seznamování pozor, aby muž nebyl ženatý, moc by sis totiž nepomohla. Dokud bude ženatý, nechej, ať si vyřeší vztah sám, jestli tě miluje, tak bude morální a čestný, vztah ukončí a teprve potom přijde za tebou. Jestli tě miluje, poznáš velmi snadno, nedovol mu žádné intimnosti, pokud bude zadaný, muži totiž s naprostou lehkostí zvládnou několik vztahů najednou, aniž by chtěli cokoliv řešit nebo ukončit. Vyhýbej se mluvkům a těm, kteří jen slibují, místo slov ať ukáže činy. Pokud budeš urputná a manželství se ti podaří rozbít nebo narušit natolik, že jeho manželka odejde sama, můžeš počítat s tím, že to, co jsi provedla, se ti vrátí ve chvíli, kdy to nebudeš vůbec čekat.

Ponaučení: Respektuj zlo a nauč se mu čelit, nikdy mu nepodléhej, ať již přijde v podobě pokušení: hmoty – peněz nebo lidí – lásky. Nikdy nedělej věci, které nechceš, aby ostatní činili tobě! Čím víc se naučíš lásku rozdávat a ostatní chápat, tím víc pochopení i lásky se k tobě jako bumerang vrátí zpět. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s člověkem ve znamení Střelce.

Lev (23.7. – 22.8.)

Tento rok začíná ve znamení velké životní síly a energie obecně. Dostáváš příležitost, jak ukázat, co ses v minulosti naučila a nyní vše zúročíš ve svůj prospěch. Není čas obávat se budoucnosti, nyní přichází šance, abys své nadání a talent předvedla v praxi. Pokud svou příležitost pevně uchopíš, bude se ti dařit nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Zamysli se, jestli tvé touhy jsou stále aktuální, pokud ano, tak ti nic nestojí v cestě vše zrealizovat. Díky změně životního postoje na tebe budou lidé pohlížet s větší vážností.

Zdraví: Jestli tě trápí nemoc, tak v tomto roce nalezneš lékaře, který ti pomůže k uzdravení. Dávej si pozor na velkou psychickou zátěž a nezapomínej odpočívat, díky únavě a celkovému vypětí by se mohly objevit nepříjemné bolesti zad a vyšší tlak. Nezapomínej na zlatou střední cestu a dostatek pohybu.

Práce: S velkou pravděpodobností dostaneš nabídku k dalšímu vzdělávání, pokud je to tvůj šálek kávy, rozhodně se neboj a pusť se do toho. Nové znalosti se ti budou hodit nejen v práci, ale také v osobním životě, kdy budeš zvažovat vlastní podnikání. Může se stát, že po ukončení začneš své vědomosti předávat dál, což tě bude náramně bavit.

Vztahy: Dvojice, které zatím nezpečetily svůj vztah svatbou, se pustí do plánování budoucnosti, která se završí sňatkem. Nezadaná by si měla uvědomit, jakého muže vlastně chce, z představ se žít nedá, až si budeš jistá, pak potkáš velmi rychle novou lásku.

Ponaučení: Hledání vyšší pravdy ti odhalí velkou moudrost, pochopíš, že nejspolehlivějšího rádce máš uvnitř sebe. Díky tomu se začneš řídit svými pocity a intuicí. Důvěra v život v tobě probudí mnoho radostných pocitů a duchovní sílu. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s lidmi ve znamení Berana a Ryb.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Tento rok ti přináší jasné vítězství, trumf života. Máš před sebou skvělé pracovní, osobní i vztahové vyhlídky. Stačí se jen rozhodnout a jít za svým cílem. Uvědomíš si, že vlastně nemáš žádný cíl, jen ti stačí, když jsi spokojená a šťastná právě teď s tím, co máš. Radost z obyčejného života je nejkrásnější pozitivní emoce, což můžeš pocítit nejen v lásce, ale také v profesním životě. Přitahuješ stejně naladěné bytosti, se kterými si skvěle rozumíš a nemáš potřebu nic řešit, prostě jen souzníte a jedete na stejné vlně úspěchu. Očekávej nová přátelství, radostné okamžiky a nadšení pro jakoukoliv smysluplnou aktivitu.

Zdraví: Můžeš se těšit dobrému zdraví, pokud tě trápily jakékoliv zdravotní potíže v minulosti, v tomto roce se uzdravíš. Pochopíš, že pozitivní přístup a klidná mysl je základem dobrého zdraví.

Práce: Skvělá týmová práce ti přináší mnoho dobrého, nejen, že poznáš další nadšence jako jsi sama, ale ještě dokážeš vytvořit skvělý pracovní tým. Dařit se ti bude také v podnikání, na pracovních cestách nebo při hledání místa nového. Vize, které máš, také uskutečníš.

Vztahy: Na zadané páry čeká láskyplný domov, krásné chvíle ve dvou. Pokud toužíš po miminku, podaří se ti velmi brzy otěhotnět a vaše štěstí bude dokonalé. Nezadaná nalezne také svoji životní lásku a miminko na sebe nenechá dlouho čekat.

Ponaučení: Nezapomínej, že energie musí pouze hřát a nesmí pálit, proto buď spravedlivá nejen k sobě, ale také k ostatním, sdílej s ostatními radost a lásku a nemusíš se ničeho bát. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s lidmi ve znamení Blížence a Ryb.

Na horoskop na rok 2019 pro další znamení se můžeš těšit zase za týden. 

Foto: Shuterstock.com

21.11.2018 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist