Věděl, že jsem starší…

Dobrý den,prosím o mužský pohled. 7 let žiju s mužem, máme malou dceru. Prakticky od otěhotnění se naše sexuální kontakty omezily, stalo se i že jsme spolu nespali i více než 3 měsíce. On je o 6 let mladší a já už rezignovala. Vyzkoušela jsem svádění, prošení, vyhrožování tichou domácnost a už jsem si řekla, že se nebudu ponižovat žádáním o sex. Podotýkám,že se o seber starám a vypadám mladší než můj partner. Nedávno jsem si zaflirtovala s o 10 let mladším mužem a poměrně rychle se mi podařilo zaláskovat.Ne moc,ale trochu jo, 🙂 S vědomím,co mě čeká doma jsem si cílené hledala milence,ovšem bez lásky mi to jaksi nejde.Začali jsme klasicky – sms,zamilované, něžné, jak jsem krásná,milá, apod..prostě přesně,co mi už chvíli scházelo..Poměrně rychle jsem se rozhodla pro sex a vzala iniciativu do svých rukou. Našla na radu kamarádek hodinový hotel a tam se s ním vyspala.A od té doby už jen studená sprcha..už na místě se prakticky okamžitě po TOM oblíknul,šel kouřit a že jedem..Od tý dobx mi ještě párkrát napsal,sám od sebe,ale po nějaké poezii a něžnostech ani vidu..Měla jsem dojem,že jsem nás oba zatáhla na místo a kde to pro nás oba nebylo důstojné a takzvaně dost drsně zatlačila na pilu.Měla jsem obrovskou potřebu, mu vysvětlit,že nejsem ten typ žen,co zatahuje po týdnu chlapy do hodinovky,a že jsem stále ta co ve mně viděl na začátku, tedy smutná a plachá žena, který chybí obyčejný obejmutí. měla jsem dojem,že se se mnou už nechce vidět,alespoň jsem mu to napsala.Reagoval na to,že si to ještě někdy povíme.Ale pokud se od té doby vidíme,a jsou u toho cizí lidi, ani mě nepozdraví a prakticky mě přehlíží. Když jsem se ho ptala,proč mě normálné nepozdraví,řekl,že si nemůže dělat co chce a dokonce ani se nemůže chovat slušně.Ovšem,když se při náhodném pohledu setkáme očima,visí na nich..Já nevím,co si o tom mám myslet, z domova mám sebevědomí naprd,neustálým žebráním o sebemenší tělesný kontakt a místo abych si ho zvedla románkem,upadla jsem ještě do horšího stavu. Co se stalo?Věděla a říkala jsem od začátku,že nic neslibuju,nechci se zamilovat,ale proč se nemůže chovat slušně??Zhrozil se tváří tvář mého těla?nebo co??Věděl,že jsem starší, psal mi že se podceňujku,že mě má plnou hlavu,chtěl se se mnou opravdu jen jednou vyspat??jak přemejšlí chlap??

Odpověď

Ahoj,
bohužel, ten tvůj nový objev přemýšlel jenom tím menším mozečkem, co má mezi nohama. Opět se potvrdilo, jak vypadá v praxi, když lovec dobývá svojí oběť, a tou ses jednoznačně stala. Teď už to nikdy nevrátíš, protože mu šlo jen o to, dostat tě do postele a je jedno, jestli to bylo v hodinovém hotelu nebo někde jinde. Účel to splnilo! Pán si pochutnal na novém masíčku a jde dál hledat novou oběť, která mu podlehne stejně jako ty a taky stejně dopadne! Nedej na jeho psí oči a raději se do nich už nikdy nekoukej!! To, jak ti lichotil, jak jsi úžasná a že tě má plnou hlavu, tak to byl jen zastírací manévr, který se mu dokonale povedl a ty jsi podlehla. Přeci ti muselo být jasné, že s takovým kůzlátkem to nebude na věky. Možná by ses měla zaměřit na to, jak to doma srovnat, aby jste k sobě našli opět cestu a prožívali život takový, jak se sluší a patří na rodinu s malou dcerkou. Pokud chceš začít něco urovnávat, tak doma a ne s tím kolouškem!!

28.6.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist