Vařte chytře se Zdeňkem Pohlreichem

Nechcete strávit celý den u plotny, ale ani odbýt partnera a děti chlebem? Zdeněk Pohlreich připravil pro chytrý hrnec Philips Multicooker recepty, které uvaříte zmáčknutím jednoho tlačítka. Nevěříte?

V době chytrých telefonů, automatických praček a robotických vysavačů je udivující, že u sporáků pořád ještě stojíme my – ženy. Naštěstí už si ale můžeme pořídit pomocníka, který alespoň to vaření obstará za nás.

Jednoho takového nám do redakce doporučil samotný Zdeněk Pohlreich. Jmenuje se Philips Multicooker a můžete v něm podle návodu uvařit a upéct skoro všechno – od pravé domácí svíčkové až po mramorovou bábovku. Všechno navíc funguje automaticky, takže jen zmáčknete tlačítko příslušného programu a za půl hodinky můžete slavně podávat na stůl (i když jste si ve skutečnosti celou dobu dočítala svoji oblíbenou knihu).

A jak se s takovým chytrým hrncem vaří? To ukazuje Zdeněk Pohlreich ve svém novém pořadu „Víkendové vaření“, který najdete přímo na stránkách www.multicooker.cz. Kromě bábovky a svíčkové nakonec došlo i na poctivou jarní nádivku, klasické domácí šunkofleky s uzeným masem nebo italské rizoto. A skutečně všechno se zvládlo v jednom hrnci!

„Já říkám, že vařit se musí dobře, ale taky chytře. Nemůžeš přece jako pracující člověk strávit celej den v kuchyni… Ženská má být doma hlavně s dětma a s manželem, a ne s plotnou. A tenhle mazlík skutečně umí uvařit bezvadný jídlo – stačí ho nakrmit dobrýma surovinama,“ vysvětluje Zdeněk Pohlreich hlavní výhodu Multicookeru.

Pokud by vás chytré vaření v Multicookeru zaujalo, můžete si na stránkách zdarma stáhnout i celou kuchařku nejoblíbenějších Pohlreichových receptů z jednoho hrnce a rovnou je vyzkoušet. A v květnu tam můžete jeden z deseti Multicookerů i vyhrát!

 

20.5.2014 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist