Speciální
horoskop

Úplněk ve Střelci

Důvěřuj své niterné moudrosti

Úplněk ve Střelci v sobě spojuje síly živlů ohně a vzduchu. Pokud víš, co je pro tebe momentálně nejsprávnější, jednej. Nic neodkládej a měj odvahu důvěřovat nejen sobě, ale i životu samému. Zaměř se na své cíle a všechny pochybnosti o sobě dej jednoduše stranou. Síla ohně ti pomůže rozproudit nejen tvou vnitřní energii, ale dodá ti i potřebnou odvahu skočit do neznáma. Potkáš-li lidi s naprosto opačnými názory, vezmi to jako příležitost si uvědomit více sebe sama. Nikoho neodsuzuj a buď v údivu, jak rozdílné sny kolikrát vytváříme, přestože s některými lidmi žijeme téměř celý život.

Přesný úplněk nastane v pátek večer ve 21:12. Pokud se ti v posledních dvou dnech zdály sny, určitě si je zaznamenej. Zvláště, pokud se týkaly různých cest nebo moudrosti. Zaměř se na komunikaci se svými rodinnými členy a příbuznými. Stojíš si za svými názory nebo je musíš raději tajit? Během úplňku je většina lidí nervózní, a tak se snaž s druhými jednat diplomaticky, ale zároveň ze svých názorů neustupuj, zvláště tehdy, pokud jsou pro tebe některé záležitosti důležité. Hádkám se však raději vyhýbej a útěchu najdi na procházce v přírodě, která bude oplývat zvláštní silou.

Zaměř se na své cíle

Jednej rychle a rozhodně. Nedej čas svým myšlenkám, aby tě zastavily. Probuď v sobě vášeň pro své zatím neuskutečněné sny a krok za krokem se pohybuj vpřed. Nauč se každý den večer před spánkem naladit na důležité cíle příštího dne. Až se probudíš, budeš zřejmě mnohem lépe připravena jednat, než když tento denní rituál neuskutečníš. Investuj nejen do svého těla, ale i mysli a ducha. Pokud víš, že máš jíst zdravě, začni teď hned. Každým váháním dáváš sílu pochybnostem a příliš mnoho dalším možnostem, což je stinnou stránkou Blíženců. Využij síly ohně k tomu, aby se tvé myšlenky začaly doopravdy realizovat. Často si v duchu opakuj: „Vidím cíl, dosahuji ho a poté vidím další cíl“.

Jaká cizí kultura tě nejvíc přitahuje?

Blíženec vládne komunikaci a Střelec miluje cestování. Zamysli se nad tím, v jakých zemích jsi již byla a do kterých by ses nejraději ve svém životě podívala. Pokud tě přitahuje nějaká země, není to podle mě náhoda. Lidská duše přesahuje rámec tohoto fyzického těla, a tak se můžeš na některých místech cítit dokonce víc jako doma. Zamysli se nad tím, k jakým cizím jazykům více inklinuješ. Jsou to spíš jazyky románské, slovanské nebo germánské či zcela jiné? Učení se cizím jazykům může být skvělým tréninkem pro tvou mysl. Ne náhodou se říká, že kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. S každým krajem je spojena osobitá moudrost, která ti může pomoci značně rozšířit obzory.

Měj odvahu skočit do neznáma

Nauč se více důvěřovat své vrozené intuici, která mluví spíš řečí tvých pocitů a vnitřních obrazů, než pomocí zmatených myšlenek, které se často snaží skrýt za maskou různých racionálních odůvodnění. Hledej ve svém okolí neobvyklá znamení, která tě povedou. Zkus si zvláště všímat symbolů, které se v krátké době budou třikrát opakovat. Pokud z nich budeš mít i příjemný pocit v těle, dej tomuto vedení průchod. Možná si takto velmi urychlíš svou životní cestu a otevřeš se zázrakům všedního dne. Důležité je však jednat. Pochybnosti o sobě a odkládání určitých záležitostí, ti mohou sebrat potřebnou energii učinit důležité životní kroky, které tě mohou posunout kvantovým skokem vpřed.

5.6.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist