Speciální
horoskop

Úplněk v Raku

Buď věrná své duši a pouč se ze své minulosti

Nastává jeden z nejsilnějších úplňků v roce, který může mít zásadní vliv na tvé celoživotní směřování. Tento den si máš uvědomit, co již ve svém životě nechceš opakovat, a to především v oblasti tvých dlouhodobých pracovních kariérních cílů.

Možná jsi v minulosti zanedbávala sama sebe, abys dotáhla určité úkoly do zdárného konce, ale za cenu velkého fyzického vypětí, které ti za to nestálo. Pokud se dnes budeš ve svém stávajícím zaměstnání cítit skvěle, je to výborná zpráva, protože jsi zřejmě na správném místě. V opačném případě bude dobré se zamyslet nad tím, jaké velké změny učinit, abys svou momentální situaci změnila k lepšímu.

Přesný úplněk nastane ve 20:21, a tak celý den může být v jednom běhu. Zapiš si všechny sny, které se ti zdály, protože v sobě mohou obsahovat důležitá poselství. Zvláště, pokud se budou týkat tvé práce, důležitých vztahů nebo tvých koníčků. Snaž se svou práci zorganizovat tak, abys příliš nikam nepospíchala. Raději se zaměř na to podstatné a věnuj svou pozornost tomu, na čem opravdu záleží. Jinak se můžeš upracovat. Zamysli se nad tím, co je tvá odpovědnost a co už náleží jiným.

V jakém zaměstnání ses cítila nejšťastnější?

Zamysli se nad svou kariérní minulostí. Vzpomeň si na všechny druhy práce, kterými jsi prošla a zároveň si uvědom, kde ses cítila nejšťastnější. V jaké situaci jsi nyní? Pokud zjistíš, že ti současná práce nedává smysl, zamysli se nad tím, co by tě nejvíc bavilo a zároveň si uvědom i jako odměnu by sis za svou práci přála. Nenech se sama sebou zneužívat, a pokud nejsi se svým momentálním zaměstnáním z jakéhokoliv důvodu spokojená, uvědom si, že máš moc kdykoliv ve svém životě vše změnit. Nastav svým nadřízenými i kolegům jasné hranice, abys tak uctila sama sebe. Pouč se ze svých zkušeností a začni si vytvářet takové pracovní místo, které tě učiní šťastnou. Už samo rozhodnutí může být velmi naplňující.

Vyhýbej se zbytečným mocenským bojům

Tento den může být náročný pro mnoho lidí, a tak zkus rozeznat, kdy je lepší strategický ústup, a kdy bude nutné se stavět na odpor, aby sis uhájila své postavení. Zaměř se především na své kolegiální vztahy, a dej pozornost těm, které fungují. Možná zjistíš, že se někteří lidé chovají jinak, než obvykle, a tak zkus najít ty správné důvody. Spíše pozoruj a naslouchej. Pokud to nebude nutné, do žádného přílišného řešení se nepouštěj. Možná, že budeš hrát roli prostředníka nebo mediátora, a tak se jí zhosti, co nejlépe dovedeš, aniž bys upřednostnila tu či onu stranu.

Uvědom si své vazby k životnímu partnerovi a rodině

Mnoho žen a lidí se dnes žene příliš moc za vnějšími úspěchy, které však nepřinášejí příliš trvalého štěstí. Zamysli se nad tím, jak by ses mohla intenzivně věnovat své kariéře, ale zároveň nezanedbávala své nejbližší. Nesnaž se stihnout vše a raději polev ze svých pracovních povinností. Popřemýšlej o tom, kdy bude nejvhodnější změna si promluvit s vedením o zvýšení platu nebo zkrácení pracovní doby. Během celého následujícího roku může nastat mnoho změn ve tvém pracovním kolektivu, a tak se snaž těchto okolností využít k pozitivním změnám nejen ve tvé práci, ale i doma.

Foto: Shutterstock.com

10.1.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist