Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 51.týden od 17.12. do 23.12.2012

Co vás čeká týden před Vánoci? Budete mít štěstí ve hře, v lásce, nebo vám horoskop přisoudil spíše klidné a pohodové období bez větších zvratů a událostí? To vše a mnohem více zjistíte v našem horoskopu…

Slunce opustí Střelce v pátek 21.12. a vstoupí v 12.11 hodin do Kozoroha tedy nastane Zimní Slunovrat. To znamená, že Slunce doputuje k bodu obratu, virtuálně otevře dveře Slunci, aby se mohl vrátit jeho sluneční jas a nastane nejdelší noc v roce, o které staří hvězdopravci píší, že může být plná tajemství…
Zimní Slunovrat také ohlašuje příchod astronomické zimy a vládu přebírá moudrý Saturn. Odstartuje se nám tím období, kdy bychom si měli položit otázku, co všechno jsme chtěli v roce 2012 dokázat, a co se nám skutečně podařilo. Před Silvestrem nás Saturn v sextilu se Sluncem a Plutem přinutí zamyslet se nad tím, kam chceme směřovat svoje aktivity a svůj život, čeho chceme dosáhnout v roce 2013…
Merkur prochází znamením Střelce. Setrvá zde do 31.12. kdy odpoledne vstoupí do Kozoroha.
Venuše je ve Střelci, kde setrvá do 9.1.2013
Mars je v Kozorohu. Do následného Vodnáře vstoupí 26.12.
Retrográdní Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc přibývá… Ve čtvrtek 20.12. nastane v 6.21 hodin první Lunární čtvrť v Rybách.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
V žádném případě si nedělejte zkraje týdne těžkou hlavu, když se s někým pohádáte. Nevrlost a nepochopení druhých berte jako přínos. Nebudete muset poslouchat, jaké řeší problémy, těch vy sami totiž budete mít víc než dost. Z pracovních povinností se totiž doslova osvobodíte až v pátek, ale potom to bude stát za to. Nenecháte si ujít ani jednu zábavnou akci ve svém okolí, a pokud ještě nemáte dárky, stihnete je bez problémů nakoupit během víkendu.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Obrňte se trpělivostí! Jako lavina vás totiž hned zkraje týdne zavalí spousta složenek a účtů, které budete muset na poslední chvíli uhradit. Je i možné, že se do hry opět dostane majetek, dědictví, možná dluh z minulosti. Druhá polovina týdne bude klidnější, a hlavně veselejší. I vy totiž máte anděla strážného, takže nakonec se vlastně během krátké chvilky problémů zbavíte. Ve dnech víkendu na vás čeká kulturní zážitek, který vás naladí do správné vánoční nálady.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Všechny problémy světa budete snad v každé diskusi řešit v první polovině týdne. Pasujete se na spasitele, což úplně ideální nebude, protože vaše utopistické názory začnou spoustu lidí zvedat ze židle. Druhá polovina týdne bude pracovní. Dokonce ani nebudete zvedat telefony, odpovídat na maily. Zastavíte se až tehdy, kdy budete mít čistý pracovní stůl. Proto není vyloučeno, že si do zaměstnání zajdete na chvilku i během víkendu.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Když se vydáte na nákupy dárků v první polovině týdne, budou něčím neobvyklé, zvláštní. Vás totiž políbí umělecká múza. V druhé polovině týdne se začnete myšlenkami vracet do minulosti. V duchu začnete probírat, co se vám poslední měsíce povedlo, ale i kde jste nebyli úspěšní. Slunce totiž v pátek vstoupí do znamení Kozoroha, což je vaše protilehlé znamení, a symbolicky se vám odstartují poloviční narozeniny. Což je vždy ideální čas na malou bilanci a plánování aktivit na další období.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Nenamlouvejte si v první polovině týdne, že se proti vám všichni spikli. Spíše se zamyslete, zda jste to se svou velkorysostí v posledním období nepřeháněli. Ostatní díky tomu mohly nabýt dojmu, že u vás stačí zazvonit a vy jim okamžitě poběžíte na pomoc. Tyto dny ale času nazbyt mít nebudete, naopak pomoc potřebovat budete vy, ale narazíte na jakoby hluché osůbky. Víkend bude mírně komplikovaný. Patrně budete muset čas věnovat práci, ale naštěstí budete mít skvělé kombinační schopnosti, takže si vše skvěle zorganizujete, a zbude vám čas i na zábavu.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Až do pátku sázejte na fakta, nikoliv domněnky. Atmosféra u vás doma bude velmi zvláštní. Občas si totiž budete připadat, že bydlíte sami, protože všichni budou pořád někam odbíhat, ale kam, vám po pravdě neřeknou. Nechte jim jejich tajemství, co podnikali se totiž dozvíte na Štědrý den! Opustit bezpečí domova vás přinutí v pátek Slunce, které vstoupí do vašeho sektoru her, zábavy. Víkend díky tomu bude sváteční, vánoční, dokonce po mnoha letech mnozí z vás opět vyzkoušíte nějaký zimní sport.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Když se s někým seznámíte na internetu nebo náhodou na ulici, povídejte si, ale domů si nikoho nezvěte. Následně budete mít problém človíčka z bytu vystrnadit, a ještě ke všemu zjistíte, že to vůbec není zábavná osůbka, ale král sedmilhářů. Víkend strávíte s rodinou, a nezapomenete ani na dříve narozené, rodiče. Těm připravíte pořádné překvapení. Někoho ze seniorů pozvete do sauny, na masáž, do kosmetického salonu.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Opatrní buďte během nákupů počátkem týdne. Jako naschvál totiž vždy sáhnete po věci, kterou když doma vyzkoušíte, fungovat nebude, a následné tahanice okolo reklamace budou nepříjemné. To je také důvod, proč byste nic neměli kupovat na splátky, protože je možné, že věc mít fyzicky nebudete, ale splácet ji budete muset. Víkend prožijete romanticky, přímo pohádkově! To platí i pro nezadané, protože horoskop naznačuje zamilování, a není vyloučeno, že se se svým idolem seznámíte v blízkosti svého bydliště.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Svou hubatostí si počátkem týdne můžete pošramotit mezilidské vztahy. Tak raději brzděte, protože vyřčené nepůjde vzít zpátky! Když začnete mít pocit, že byste měli něco konečně prodiskutovat a vyřešit, vyčkejte na dny okolo středy. Na nákupy se klidně vydejte až ve dnech víkendu. Slunce v rozumném Kozorohu je zárukou, že se soustředíte na kvalitní věci, a peníze nerozfofrujete za maličkosti

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Máte-li v zaměstnání vedoucí pozici, počátkem týdne si řeknete, že snad s funkcí praštíte. Někteří podřízení totiž díky nemoci nedorazí. Se sluchátkem na uchu strávíte spoustu času, ale nakonec se vám náhradu sehnat podaří. Menší psychický ponor si prožijete během čtvrtka, ale v pátek naberete druhý dech. Slunce vstoupí do vašeho znamení, takže se vám do žil začne vracet energie. Oslavenci nebudou vědět kam dřív skočit, protože návštěvy si u vás budou podávat dveře.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Připomeňte si hned zkraje týdne, že život není jenom zábava, ale i povinnosti. Když se doma ukážete pouze v noci, nečekejte, že to zůstane bez odezvy, a ta by mohla být pořádně nepříjemná. V pátek se raději nepřipojujte na internet, a nevybírejte schránku. Informace, které byste se dozvěděli, by vám mohli pořádně pokazit náladu. Patrně si s vámi začne hrát anonym.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Až do středy si dopřejte pravidelně procházku na čerstvém vzduchu. S Lunou ve svém znamení totiž budete mít problémy soustředit se, trošku vám bude unikat realita. Hlavně se nestresujte, že nedokážete dokončit jistou práci. Stihnete, a dokonce s časovým předstihem! Během víkendu utratíte daleko víc peněz, a to nejen při nakupování dárků, ale konečně vyrazíte na menší flám s přáteli, a pořádně se rozšoupnete!

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz

17.12.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist