Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 14.týden od 1.4. do 7.4.2013

Týden, který začíná volným pondělím musí být už sám o sobě prima. Ale bude i ten váš? Bude se vám dařit, nebo vás čekají problémy v práci, s partnery, s penězi? To a mnohem více vám prozradí náš týdenní horoskop.

Slunce je v Beranu.
Merkur je v Rybách. Do Berana vstoupí 14.4.
Venuše je v energickém znamení Berana. Do Býka vstoupí 15.4.
Mars je v Beranu. Zde setrvá do 20.4.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc ubývá…Ve středu 3.4. nastane v 5.37 hodin poslední Lunární čtvrť v Kozorohu.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Až do středy respektujte názory druhých, stejně tak i nepsaná pravidla. Pokušení porušit například nějaký zákon bude silné, ale myslete na to, že odplata by vás neminula! V druhé polovině týdne se raději před přáteli nezmiňujte, jaké máte přání, což se týká hlavně oslavenců. Oni vám ho totiž střelhbitě splní, a vám se podlomí kolena, když vám například jako dárek koupí let v balonu!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Neposlouchejte svůj vnitřní hlas, a když vás něco začne trápit, svěřte se rodině, přátelům. Jinak se od nich budete svým způsobem izolovat, a samota vám na dobré psychice nepřidá! V druhé polovině týdne byste měli častěji, ba pravidelně chodit ven, dokonce vám prospěje občas vyrazit i autem na slepo. Vždycky totiž najdete jakoby zapomenutý, něčím neobvyklý, kousek přírody, který přímo pohladí vaši duši.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Až do středy raději neprovokujte lidi s autoritou, což se týká nadřízených i pracovníků na finančním úřadu. Rozčílit lidi okolo sebe dokážete totiž snadno, jednou větičkou, ale uklidnit a vysvětlit, že jste to mysleli jako vtip, se vám už asi nepodaří. V druhé polovině týdne se snažte trávit co nejvíc času s přáteli. Sice to bude vůči rodině nespravedlivé, ale pokud například podnikáte, díky nim si přijdete k velmi lukrativnímu obchodu, minimálně se vám postarají o kulturní zážitek, na který budete vzpomínat ještě v létě.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Až do středy se patrně bez ostřejších loktů neobejdete. Sice nepatříte mezi znamení, které by v honbě za kariérou šlapalo po hlavách druhých, ale tentokrát budete muset na někoho i slovně zahartusit, protože svými výroky začne ohrožovat vaši profesní pověst! Ve dnech víkendu si hlídejte hormony. K nevěře nebudete mít daleko, kupodivu velmi snadno k sobě budete přitahovat opačné pohlaví!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Během následných sedmi dnů budete muset velmi často rychle reagovat. Nenechte si zejména utéct šanci vyjet například na pracovní cestu do zahraničí! Stejně tak se nesnažte vyvléknout z případného školení. Veškeré vědomosti, které načerpáte, se vám budou hodit již ke konci dubna! Ve dnech víkendu byste měli zajít na obhlídku chaty, chalupy, a připravte si nějaký elixír optimismu. Nelze vyloučit, že dlouhá zima se na vašem majetku podepsala, a vy budete díky opravám nuceni sáhnout hlouběji do kapsy.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Až do středy je pro vás přímo povinností bavit se, scházet se s lidmi, se kterými se zasmějete. Zábava vás totiž skvěle dobije energií, kterou budete potřebovat ve čtvrtek a v pátek v zaměstnání. Moc si totiž nepotrpíte na překvapení, nečekané změny, a seznámit se například s novým počítačovým programem pro vás snadné nebude. Dejte na rady Vodnářů, ti vás do všeho ochotně zasvětí. Dokonce nelze vyloučit, že to mezi vámi a osůbkou, která vám bude udílet rady, začne eroticky jiskřit!

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Vážnějšímu rozhovoru se nevyhnete na domácí půdě v první polovině týdne. To se týká hlavně těch, kteří žijí ve vztahu na psí knížku. Nastane situace, která vás přinutí diskutovat o budoucnosti vztahu. Nějakou roli v tom mohou sehrát i rodiče, prarodiče. Nelze vyloučit, že když se se svou drahou polovičku domluvíte na termínu svatby, zásnub, ve dnech víkendu začnete plánovat i početí potomka.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
V pondělí si udělejte uzel na kapesníku, abyste si vzpomněli, že se máte vrátit včas domů. Snažte se popíjet s rozumem, jinak v úterý určitě zaspíte! Ve středu se nevyhnete náročnější pracovní poradě, a možná budete muset přijmout jiné pracovní zařazení. To oceníte, jakmile začne být lepší počasí, protože bude spojeno s pěšími pochůzkami. Neděle přeje nezadaným, protože váš horoskop naznačuje přímo pohádkové zamilování!

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Počátkem týdne budete připomínat rozjetý vlak, a zastavit vás snadné nebude. To uděláte sami od sebe, a to uprostřed týdne. Vaše konto bude vykazovat velmi malý zůstatek, takže místo zábavy začnete mnozí studovat inzeráty a hledat nějaký přivýdělek, brigádu. V závěru týdne si pečlivě kontrolujte všechny mailu i poštovní schránku. Patrně se vám ozve někdo z dob mládí. V neděli občas někde něco, nebo na něco zapomenete, ale bavit budete celou rodinu, protože například na procházku do přírody vyrazíte v bačkorách.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Sice s vámi v první polovině týdne moc velká legrace nebude, ale pro přátele i pro rodinu se stanete jakýmsi záchranným člunem. Když se někdo z nich dostane do problémů, okamžitě vyrazíte na záchrannou misi. Ve středu svoláte rodinu, protože se rozhodnete udělat menší úpravy v bytě, a z těch ostatní moc nadšeni nebudou. Když nezvolíte kompromis, zaděláte si na problém, protože se na vás ostatní budou mračit ještě ve dnech víkendu.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pondělí bude velmi náročné, protože oběhnete snad všechny přátele, sousedy. Když to přeženete, únava bude narůstat, a dny až do středy strávíte na lůžku. Horoskop vám doporučuje zajít do sauny, a vypotit nahromaděné škodliviny, chodit brzo spát, ať doženete spánkový deficit. Ve čtvrtek už budete zase ve formě. Pokud nemáte dopravní prostředek, začnete uvažovat o jeho koupi, a vše realizujete v pátek.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Když nebudete stíhat svou práci, nebojte se ozvat a požádat o shovívavost, více času. Nejste přeci stroj a každý máme dny útlumu! Ve dnech okolo středy nepodceňujte žádné informace a kontrolujte si pečlivě peníze, všechny důležité platby. Přijdete na malou chybu například ve vyúčtování pojistného nebo honoráře. Ke konci týdne mnozí z vás dostanou finančně zajímavou nabídku. Jenom vás zaskočí, že o práci s nikým nesmíte mluvit. Tomu se nedivte. Půjde o nový projekt a konkurence nikdy nespí!

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
1.4.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist