Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 10.týden od 4.3. do 10.3.2013

Komu reálně hrozí ztráta financí a kdo se dokáže ztratit na cestě i s mapou nebo navigací? Kdo naopak najde lásku, štěstí nebo novou příležitost k výdělku? To a mnohem více najdete v našem horoskopu na tento týden.

Slunce je v Rybách, kde setrvá do 20.3.
Merkur je v Rybách. V sobotu 23.2. nabere retrográdní směr, a couvat bude až do 17.3. Do Berana vstoupí 14.4.
Venuše je v Rybách kde setrvá do 22.3.
Mars je v Rybách. Do Berana Mars vstoupí 12.3.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc ubývá…V pondělí 11.3. nastane v 20.51 hodin třetí Lunární čtvrť ve Střelci.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Občas vás v tomto týdnu popadne lenost, dokonce po probuzení budete často mírně dezorientovaní, ale ono vám to vlastně prospěje. Nemusíte být pořád všude první! Tímto klidem totiž dosáhnete daleko víc, než když byste se do akcí vrhali střemhlav, jak máte ve zvyku. Jediné nebezpečí, které vám hrozí, může mít spojitost s vodou. Tak si při koupání nenapouštějte plnou vanu a když se budete procházet v přírodě, držte se dál o potoků, jezírek i rybníků!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
V tomto týdnu získáte něco, co pro druhé zůstane nějakým způsobem skryto, utajeno. Může se jednat o zvýšení platu, ale stejně tak navázání nového přátelství, které v důsledku prospěje celé vaší rodině. Mnozí z vás konečně překonají strach, a uskuteční akci, nad kterou se možná bude tajit dech i vašim přátelům. Může jít o adrenalinový zážitek!

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Když už se v tomto týdnu rozhodnete vydat na nákupy, vybírat začnete pouze luxusní zboží, takže se vaší drahé polovičce při pohledu na ceny budou podlamovat kolena. Nepleťte si ale postavení a moc s tím, co má člověk na sobě. Vy se totiž setkáte s člověkem, který svým zjevem bude připomínat poustevníka, ale záhy se z něj vyklube mocný a vlivný člověk. Když nad ním při seznámení ohrnete nos, nebudete mu stát další dny ani za to, aby vám odpověděl na pozdrav, a horoskop nevylučuje, že to bude váš nový šéf.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Budete-li v tomto týdnu cestovat, nenechte se vyprovokovat agresivitou jiných řidičů potažmo spolucestujících. Jenže i v práci můžete narazit na diskutéry, kteří budou plácat nesmysly, že vám z jejich řečí vyskočí tlak až ke stropu. Horoskop vám doporučuje zachovat klid. Když podlehnete stresu a hněvu, nelze vyloučit zranění, a za to vám skutečně hloupost druhých nestojí!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
K penězům si v tomto týdnu můžete přijít nejen prací, ale díky dobrým rodinným vztahům, dědictví, ale i za přispění šikovnosti vaší drahé polovičky! Když se vám někdo z přátel začne svěřovat se svými problémy v sexu, raději mlčte. Svými radami byste totiž nadělali víc škody než užitku. Dokonce by vás někdo mohl nařknout ze sexismu, a hádat se s puritány nemáte zapotřebí!

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Když se dostanete v tomto týdnu do problémů, časového presu, neviňte z toho ostatní. Problém bude ve vašem špatném plánování, chybném načasování akcí. Tím můžete ohrozit svou profesní pozici, moc, ale hlavně pověst spolehlivosti! Jediným východiskem je všude chodit s předstihem, sledovat hodinky, a když už se někde zdržíte, řekněte pravdu, nevymýšlejte si báchorky, protože vaše výmluvy budou průhledné!

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
V následných sedmi dnech vás nějaká žena tak rozčílí, že se s ní okamžitě přestanete bavit i stýkat. Dokonce i ve vašem partnerství nastane menší tornádo. Vy nebo vaše drahá polovička si začne prosazovat víc svobody, volnosti. Radikálně se může změnit váš názor k náboženství. Ale co je nedůležitější, když pocítíte přetlak, intuice vás nasměrujete na koncert, následně si dopřejete delší relaxační koupel, a opět se vám vrátí psychická pohoda.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Pokud chcete v tomto týdnu něčeho dosáhnout, buďte k lidem okolo sebe velkorysí, tolerantní. Například když váš potomek přinese ze školy špatnou známku, řekněte si v duchu, že nikdo učený z nebe nespadl, hlavně na děti nekřičte. Jejich prospěch totiž ukazuje i na to, jak dalece se jim vy sami věnujete! Velmi opatrní buďte při hrách, sportování. I menší zranění by se pomalu hojilo!

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Máte před sebou ideální dny pro zlepšování bydlení, zahájení rekonstrukce chaty, ale má to jednu podmínku. Všechny práce si pečlivě dopředu naplánujte, a nakreslete si, jak by měl například budoucí interiér vypadat. Rozumné bude požádat o pomoc otce, dědečka, protože s muži v rodině si budete skvěle rozumět. Když to neuděláte, zamotáte se do naprosto zbytečných činností, vaše námaha bude k ničemu, a další týden strávíte předěláváním svých nelogických výtvorů.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Máte před sebou týden, ve kterém se bude chovat naprosto nevyzpytatelně. Prostě nad sebou nebudete mít stoprocentní kontrolu, a svým nepředvídatelným chováním občas zabrnkáte na nervy nejen příbuzným, ale hlavně sami sobě. Oproti svým zvyklostem totiž budete  spěchat, a vtom se skrývá nebezpečí. Tím menším zlem by mohla být záměna listin, nebo například odešlete mail na chybnou adresu. Horší bude, když někde škobrtnete. Vymknutý kotník se vám zahojí až ke konci jara!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Brzděte hned zkraje týdne. Sice bude skvělé, že se rozhodnete omladit svůj šatník, ale každou novinku, kterou zahlédnete v módním časopisu mít nemusíte. Jinak si nakoupíte takovou spoustu věcí, že je prostě neunosíte, zbytečně budou viset ve skříni! Budete-li cestovat autem s přáteli bez mapy v ruce, do cíle nedojedete. Dokonce horoskop nevylučuje, že si budete muset vzít další den v práci mimořádné volno, protože z bloudění nebo čekání v koleně budete k nepoužití.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Lelkováním a odkládáním povinností si můžete pořádně zavařit. Všechno totiž začnete dohánět na poslední chvíli, a podle toho bude vaše práce vypadat. Vše, co odfláknete, budete muset po sobě následně předělat, což vás připraví zbytečně o energii i čas! Za vším bude vězet vaše bujná fantazie, která vám v tomto týdnu pojede na plné obrátky. Pozitivum a finanční zisk přinese pouze těm, kteří mají tvůrčí, uměleckou profesi.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
 
Foto: Profimedia.cz
4.3.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist