Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 25. do 31. ledna 2021

Přes těžkosti ke hvězdám…

Kozorozi a Vodnáři začínají hezky od nuly. Berani, udělejte tlustou čáru za minulostí a jděte vpřed. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V těchto dnech můžeš konečně ukončit veškeré záležitosti, na které jsi neměla dostatek odvahy a brzdil tě strach s nejistotou. Nyní je všechno jinak a jsi dostatečně připravená udělat tlustou čáru za minulostí. Jednej, zařizuj, odpouštěj a ukonči vše s láskou, pak tě výsledek nadchne a rozjasní tvůj život.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přes těžkosti ke hvězdám, což pro tebe platí dvojnásob. Konečně přichází řešení k dávnému problému, které tě trápil a v noci ti bral klidný spánek. Teď je všechno jinak, pomalu, ale jistě přichází období klidu, štěstí i lásky. Stačí se nezaleknout drobných překážek a pokračovat dál.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dostáváš příležitost polepšit si nejen v zaměstnání, ale také soukromém životě. Nepromeškej správnou chvíli a chytni štěstí za vlasy včas, aby ti neproklouzlo mezi prsty. Jedno malé zaváhání a nechuť cokoliv změnit by rozhodně ničemu neprospělo. Pokud to není tvůj případ a miluješ změny, tak s chutí do nich, budeš nadšená.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zapomeň na stres, momentálně to vypadá, že je zcela zbytečný. Začni si víc věřit a jednej. Strach ti bere sílu a také odvahu pustit se do plánů, které ve tvé mysli zatím tiše spí. Začni pomaličku plnit své sny a buď odvážná, výsledek předčí tvé očekávání.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začni se usmívat, obejmi svět a vykroč do nádherného týdne. Máš před sebou nejkrásnější dny ze všech znamení. Hmotný úspěch, láska, pohoda a také dostatek financí na splnění tvého snu se stávají realitou, k tomu již není potřeba víc dodávat. Snad se jen zkus podělit o své štěstí s ostatními a vše se ještě znásobí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocit únavy a nechuti cokoliv dělat či řešit tě na chvíli vyvede z rovnováhy a nejraději bys zůstala ve vyhřáté posteli. Jestli je to jen trošku možné, vezmi si volno a naber sílu na další den, který už bude opět ve svižném tempu. Netlač na pilu a nechej věcem volný průběh, ukvapené rozhodování by nepřineslo žádný výsledek, v klidu vyčkávej.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti ani v osobním životě se zatím žádná zásadní změna nechystá. Pokud tě trápí finance, vydrž a nezoufej, všechno se zase srovná, jen je potřeba vyčkat na správnou příležitost. Nadechni se a zaměř pozornost na to, co již funguje, tím se dostaneš do vnitřního klidu a velmi rychle přijde řešení, to, že tě nadchne, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Snaž se být nad věcí a vyvaruj se unáhlených závěrů. Lidé kolem tebe jsou v napětí, což ovlivňuje celkovou atmosféru v práci i doma. Klid, nadhled a v polovině týdne bude všechno zase v nejlepším pořádku. Než cokoliv řekneš či uděláš, počítej do dvaceti, vyhneš se tak zbytečným sporům.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na pracovišti momentálně nejsou ideální vztahy, zkus si nevšímat ostatních a nesoupeř s nimi. Jen tak se vyhneš případnému konfliktu či hádkám. Ať se již momentálně děje cokoliv, řeš všechno čestně a nenechej se zastrašit, to, že všechno zvládneš, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Začínáš od nuly a hezky ve svižném a radostném tempu. Nic pro tebe není problém a dařit se ti bude opravdu ve všem, do čeho se pustíš. Zařizuj, vyřizuj a realizuj své sny i plány, budeš nadšená a štěstí se tě hned tak nepustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud jsi nezaměstnaná a delší dobu hledáš nové místo, vydrž! Ještě se všechno mírně zdrží, nepropadej beznaději, práce na tebe opravdu čeká a budeš nadšená. Stejně tak přichází klid a pohoda v osobním životě, nepřestávej myslet pozitivně a překonej strach či pochybnosti, budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělé energie, žádné problémy jen pohoda, úspěch a také štěstí. Dořešíš veškeré spory, a ještě budeš mít dostatek energie zrealizovat svůj tajný sen. Rovnováha přichází nejen ve vztazích, v práci, ale také ve financích. Zkrátka a dobře, nový týden se ti bude líbit ve všech směrech.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

25.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist