Týdenní horoskopy od 23. do 29. ledna: Pozor na podvodníky

Beranům se splní přání. Býci, buďte spravedliví. Blíženci, nechejte si poradit. Jaký bude nový týden, ti prozradí právě teď naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nadechni se a s úsměvem vykroč vstříc nádherným energiím. Když se povzneseš nad špatnou náladu ostatních, tak prožiješ šťastné a radostné dny. Dokonce se ti může splnit tvé tajné přání, což v tobě probudí mnoho láskyplných emocí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buď spravedlivá k sobě i ostatním. Může tě dostihnout problém z minulosti, proto jednej morálně a čestně. Zbav se zbytečností, dodržuj sliby a věř, že jedině tak dosáhneš vnitřní harmonie. Štěstí tě provází na každém kroku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti se na chvíli nic zásadního dít nebude, což v tobě může probouzet pochybnosti a strach z budoucnosti. Nechej si poradit od někoho nezávislého a neřeš nic zásadního. Nebude to trvat dlouho, do tvého života vstoupí opět rovnováha a pohoda.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Začátek týdne může být malinko náročnější, a to jen proto, že máš rozporuplné pocity, jako bys kolem sebe viděla samé problémy. Tak to ale není. Jakmile si uvědomíš, že se vlastně nic neděje, propluješ každým dnem s radostí a láskou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začátek týdne bude náročnější, a to jen proto, že jsi z nějakého důvodu bez nálady. Pocit, že se ti nic nedaří, v tobě může vyvolávat různé emoce. Nic si z toho nedělej, polovina týdne poběží již ve svižném rytmu a radostných pocitech.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V pracovní oblasti máš před sebou skvělé období plné dobrých nápadů, kterými obohatíš a inspiruješ také kolegy. Můžeš se těšit na velmi příjemné energie nejen v práci, ale také v osobním životě.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Skvěle se ti bude dařit v komunikaci s muži. Nejenže tě chápou a vychází ti vstříc, ale tvé názory také podpoří. Pokud se chystáš na poradu, úřad či soud, všechno proběhne v naprostém klidu a pohodě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci nebo v podnikání nastává změna, která tě z počátku vyděsí, protože je nečekaná. Nakonec však zjistíš, že se všechno dělo pro tvůj materiální i osobní úspěch. Ničeho se neboj a vykroč vstříc novým začátkům, které tě nadchnou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Usměj se a vykroč vstříc nádherným energiím. Bez ohledu na počasí pro tebe svítí sluníčko. Jednej, zařizuj, vyřizuj a realizuj vše, co ti v minulosti nešlo. Budeš úspěšná a k tomu ještě šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Z kraje týdne se obrň proti nepříjemnostem, nic zásadního se neděje, ale nálada lidí kolem tebe by v tobě mohla rozpoutat nelibost vůči ostatním. Buď nad věcí, nepříjemnosti vyřeš okamžitě a pak prožiješ pohodové dny. Konec týdne se již vyjasní a rozradostní.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dávej pozor, ať někomu nenaletíš. Tvá důvěřivá povaha provokuje podvodníky a neupřímné lidi k činům. Když si dáš pozor a nebudeš uzavírat nevýhodné smlouvy či úvěry, prožiješ parádní týden v radosti a lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci může dojít k ukončení činnosti, nemusí se jednat o výpověď, ale o změnu v rámci podniku či podnikání. Nastává čas odpoutat se od nepodstatného a uvědomit si cestu, kterou se chceš vydat. Štěstí ti přeje a věř, že pocítíš velkou úlevu i radost z výsledku.

23.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist