Týdenní horoskopy od 20. do 26. února 2023: Užívej život, štěstí ti přeje

Berani a Lvi jsou šťastní. Blíženci, klid, nic se neděje. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jemné a láskyplné energie tě budou provázet od pondělí až do neděle. S láskou se staráš o své nejbližší a jsi skvělou kamarádkou pro ostatní. Klidně se můžeš pustit do realizace svých tajných snů a plánů, budeš úspěšná a šťastná.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V klidu se nadechni a nevěs hlavu, pokud začátek týdne bude pomalejší a náročnější na rozjezd. Nic zásadního se neděje, to jen tvé pocity v tobě mohou vyvolávat obavy. Druhá polovina týdne již poběží v radostném duchu a tvé plány na víkend v tobě probudí novou chuť do života.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud máš pocit, že se ti nic nedaří a tvá nálada je na bodu mrazu, tak věř, že v polovině týdne se vše velmi plynule přehoupne do sluncem zalité oblohy. Dávej pozor na dluhy, mohly by tě stáhnout až na dno.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno se dává do pohybu. Přichází změny, na které jsi tak dlouho čekala. Můžeš se těšit na bravurní zvládání života a také na sladkou odměnu v podobě dobrých financí, lásky a skvělých nápadů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocítíš nádherný příval štěstí, lásky a radosti. Určitě si uděláš radost, ať již malým dárkem, nebo splněným přáním. Poděl se o své štěstí s ostatními a všechno se ještě znásobí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou dny nečekaných úspěchů. O to víc tě překvapí a potěší. Očekávej velmi příjemné překvapení, ať již v podobě nečekané návštěvy, nebo získání toho, po čem tak dlouho toužíš.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti se neboj zariskovat, vyplatí se ti to. Můžeš se těšit na pracovní úspěchy a také na štěstí v osobním životě. Energie ti chybět nebude, proto je dobré ji využít k realizaci tvých plánů a přání.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Čekají na tebe zcela nové možnosti nejen v oblasti práce, ale také ve vztazích. Prožiješ velmi příjemné a radostné dny, které si z celého srdce zasloužíš za svou empatii a pomoc ostatním.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dařit se ti bude v práci, a to také v případě, že hledáš místo nové. Určitě tě někdo zaslouženě pochválí a pocítíš velmi krásné energie. Štěstí, radost a také úspěch je tady jen a jen pro tebe.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nic neodkládej a pusť se s chutí i do těch nejnáročnější úkolů. Očekávej radost, úspěch a také štěstí, které si zasloužíš. Na úřadech i ve škole budeš sklízet úspěch. Buď také velkorysá a obdaruj ostatní alespoň úsměvem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud je to jen trošku možné, nic zásadního neřeš a rozhodování nechej na pozdější dobu. Jako bys byla vězněm ve svém těle a nemohla se pohnout vpřed. Nic zásadního se neděje, jen věci potřebují dozrát. Udělej si radost, běž na procházku, nebo si kup malý dárek.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dny probíhají v klidu, radosti a skvělých pocitech. Máš před sebou nové pracovní příležitosti, ve kterých ukážeš svůj talent. V osobním životě na tebe čeká radost, štěstí a láska.

20.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist