Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 2. do 8. listopadu 2020

Odpočívej, relaxuj a rozjímej

Berani, trpělivost růže přináší. Býci nezaváhají. Blíženci dobojují. Jaký bude nový týden, ti prozradí právě teď naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Buď trpělivá a nespěchej, pocit, že se zastavil čas, je správný. Nic zásadního se neděje, jen je potřeba dovolit životu, aby se o sebe na chvíli postaral sám. Někdy je potřeba poodstoupit a vyčkat na příznivější příležitost. Stačí se na chvíli zastavit a krůček po krůčku překonávat vzniklé okolnosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělé komunikační schopnosti, stejně jako dobré nápady a rozhodování se v jakkoliv náročné situaci, ti pomohou dořešit vše potřebné. To, že se budeš cítit jako královna, je jisté. Ať se děje ve tvém životě cokoliv náročného, můžeš se spolehnout na to, že vše doladíš ke tvé spokojenosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dobojováno! Můžeš si konečně vydechnout a odpočinout. V práci ještě mohou dobíhat náročnější energie, ale nic, co bys nezvládla, stačí, když se nenecháš zneklidnit kolegy, kteří neustále rozebírají problémy a potíže. Než něco vyslovíš, raději počítej do dvaceti, což platí také v kruhu rodinném, bojovná nálada, kterou jsi měla, je pryč, a proto je zcela zbytečné nechat se zatáhnout do hádek či sporů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou pohodové dny, kdy můžeš získat to, oč jsi v minulosti usilovala a nedařilo se ti zrealizovat. Pokud se chystáš na důležitou pracovní schůzku, pohovor či zkoušku, tak vše proběhne na výbornou, dostáváš novou příležitost k seberealizaci. Využij příznivé energie a neboj se jednat, budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začíná skvělý a dynamický týden, kdy vyřešíš veškeré resty, a ještě ti zůstane čas na odpočinek a zábavu. Máš velkou šanci vyhrát konkurz nebo získat nové zaměstnání, proto neváhej a neodkládej ani řešení nepříjemnějších záležitostí, budeš úspěšná a nadšená z výsledků.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

O tvé pracovitosti se mohou napsat romány a každý si tě také náležitě váží, jen si dej pozor, aby tě ostatní příliš nezneužívali. Pokud pocítíš únavu nebo tlak z venku, ber to jako znamení říct s naprostým klidem NE. Dej sama sebe na první místo, abys tempo, které je občas vražedné, vydržela bez ztráty hvězdičky. Odpočívej, relaxuj a nauč se odmítnout ty, kteří tě jen využívají.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dostáváš všechno, co potřebuješ, dobrá nálada, humor a spokojenost tě neopouští ani v náročných situacích. Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě a vztazích obecně. Rozdávej, přijímej a poděkuj životu za to, jak ti hvězdy přejí. Štěstí a dobrá nálada stojí věrně při tobě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé nápady, dobrá nálada, a pokud by snad přelétla kolem tebe mračna, ani nepostřehneš, že se něco negativního děje. Zkrátka a dobře, máš před sebou skvělé dny, na chmury a negativní zprávy můžeš v klidu zapomenout a užívat si radostné chvíle s rodinou. V práci se ti bude také dařit, nový projekt nebo nabídka je již na spadnutí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvěle se ti daří zdolávat veškeré překážky, krůček po krůčku postupuješ vpřed a blížíš se k radostnému cíli. Radost, pohoda i štěstí stojí věrně při tobě, nenechej se rozhodit negativními lidmi nebo zprávami, kterých je teď víc než dost. Obal se do radosti a rozdávej dál, tvé štěstí se mnohonásobně zvýší.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Skvěle překonáš překážky, které se mohou zkraje týdne vyskytnout. Dařit se ti bude ve škole i práci. Tvá vnitřní síla a tvořivost motivuje ostatní, nepodceňuj se a důvěřuj svým schopnostem, budeš nadšená.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dařit se ti bude nejen v práci, lásce, studiu, ale také v osobním životě, což znamená úspěch ve všem. Cítíš tu radost? Rozhodně je důvod sdílet krásné chvíle s těmi, které miluješ, máš před sebou dny, kdy si můžeš začít realizovat své tajné sny a přání. Jdeš správným směrem, raduj se, bav se a užívej života plnými doušky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno se dává do pohybu, rychlost, jakou pocítíš v tyto dny, tě požene vpřed k úspěchu a šťastnému cíli. Realizuj, zařizuj, vyřizuj vše, co ti v minulosti nešlo. Ať se pustíš do jakkoliv náročného úkolu, sklidíš úspěch a ocenění. Svou pílí motivuješ ostatní a jsi pro ně hnacím motorem k radostnému cíli.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist