Týdenní horoskopy od 13. do 19. března 2023: Berani a Býci září štěstím. Raci, pozor na lenost

Jaký bude nový týden i pro ostatní znamení zvěrokruhu, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Probouzíš se do radosti a od toho se odvíjí také následující dny. Skvěle překonáš překážky a zvládneš také urovnat spory, které tě trápily. Tvůj klid, harmonie a vnitřní síla motivuje ostatní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Radost, láska a naplnění ti rozzáří život. Budeš se cítit skvěle a do života přitáhneš nečekané události, které tvému životu dají zcela nový směr. Studium, nové pracovní nabídky a skvělé pocity jsou tady jen a jen pro tebe.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

O překvapení nebude nouze. Ať již v pracovní oblasti nebo v osobním životě. S láskou přijímej dary, které k tobě proudí ze všech stran. Začni realizovat své tajné sny. Skvělé pracovní výsledky, stejně jako radost v osobním životě, ti zaručí nádherné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci bude začátkem týdne vládnout napětí a nechuť cokoliv řešit. Možná budeš muset „zabojovat“ o svou pozici a důrazně zabrzdit chování kolegů. V polovině týdne se již všechno změní, naplní tě radostné pocity a důvěra v život.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud tě týmová práce již nenaplňuje, zkus zapřemýšlet nad změnou a novou pracovní cestou. Zvaž veškerá pro i proti, dopřej si dostatek času a věř, že nabídka, která k tobě přijde, v tobě rozpoutá vlnu radosti a zájmu. Dařit se ti bude také v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Očekávej štěstí, úspěch a radost nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Štěstí se na tebe valí ze všech stran, poděl se o něj s ostatními a sdílej svou radost, která se ještě znásobí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Neboj se být rázná, ukaž ostatním, co si k tobě mohou dovolit a co již ne. Někdy je potřeba nastavit hranice, za které nikoho nepustíš. Díky tvému rozhodnutí z tebe spadne velký kámen a pocítíš radost ze svého konání.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Využij příležitost, ukonči jistou životní etapu a jednou provždy nechej minulost za sebou. Pamatuj, vždy když něco končí – odchází, je to jen proto, aby mohlo vstoupit do tvého života nové, mnohem lepší a radostnější. Nepropásni skvělou šanci jen proto, že máš strach.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Rychlost je ústřední slovo pro nový týden a to, že se ti bude dařit ve všech směrech, je jisté. Buď pružná, nic neodkládej a věř, že všechno hravě vyřešíš. Skvělá zpráva nebo úspěšná cesta v tobě probouzí mnoho nádherných emocí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvé úsilí začíná přinášet sladké ovoce. Dařit se ti bude ve všem, do čeho se s láskou pustíš. V pracovní oblasti i v osobním životě se odehrává nepatrná změna a je pouze na tobě, kterým směrem vykročíš dál. Štěstí, úspěch a radost ze života se tě hned tak nepustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V pracovní oblasti i v osobním životě se ti začíná dařit. Intuitivně vycítíš, kdy nastává správná chvíle k dosažení úspěchu a s odvahou se pustíš do realizace. Nenechej se ovlivnit vnějšími vlivy a jdi za svým. Budeš úspěšná a šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dny probíhají v poklidu a harmonii. Tobě se prostě daří. Po pracovním nezdaru přichází uklidnění a nové nabídky, které v tobě probouzí mnoho radosti i obav. Nemusíš se bát, všechno zvládneš na výbornou, pusť se realizace a předveď svůj um.

13.3.2023 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist