Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

9.4. – 15.4.2012

Tento týden pozor na tajnosti, mohly by se vám vymstít…

Slunce putuje energickým znamením Berana. Do pohodového Býka vstoupí 19.4.
Merkur je v Rybách. Do znamení Berana vstoupí 16.4. a setrvá zde až do 9.5.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012
Retrográdní Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012! Přímý směr nabere 14.4.
Jupiter je v Býku.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 18.10.
Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Stacionární Pluto je ve znamení Kozoroha. Retrográdní směr bude mít až do 18.9.2012.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
V pátek 13.4.2012 přesně v 11.50 hodin nastane třetí lunární čtvrť v Kozorohu.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Pořádně se vám v tomto týdnu vymstí, když si určité informace začnete nechávat pro sebe. Dokonce si možná koupíte nějakou věc, kterou ale před rodinou zatajíte. Začne to vyvolávat mezi vámi a hlavně intimním protějškem napětí, které vygraduje ke konci týdne do přímého konfliktu. Ustoupit nebudete chtít ani jeden, a tak je možné, že když vy neuděláte první krok ke smíření, víkend budete trávit každý sám.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
První polovinu týdne věnujete vydělávání peněz, ale také jejich utrácení. Patrně si konečně koupíte dražší věc, nelze vyloučit, že se bude jednat o umělecký předmět. Uprostřed týdne patrně přijdete opakovaně pozdě nejen na rande, ale i do zaměstnání. Velmi problematicky se vám bude plnit sliby, a to nikoliv proto, že byste na ně zapomněly, vám bude chybět energie! Proto víkend mnozí prospíte, budete se snažit relaxovat a odpočívat, jak jen to bude možné.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Oproti některým znamením budete v dobrém rozmaru a nabití energií hned zkraje týdne. Dokonce budete přemýšlet, jak zkrášlit svůj vzhled a zlepšit své image novým účesem a atraktivnějším oblečením. Uprostřed týdne mnozí narazíte na svou lásku z minulosti a pokud jste nezadaní, nelze vyloučit znovuobnovení vztahu. Máte-li děti, sledujte je ke konci týdne při hrách, jinak se vám domů v sobotu nebo v neděli vrátí minimálně s odřeným kolenem.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Do ničeho se zraje týdne nenuťte. Když zatoužíte po klidu, tak si ho prostě dopřejte, a nenechte se ovlivnit řečmi, že začínáte být líní. Dokonce vám prospěje nějaká forma duchovní relaxace, meditování, jóga. Uprostřed týdne nelze vyloučit, že se budete muset věnovat majetku, který jste nevydělali vlastním úsilím, v úvahu připadá dědictví. Možná budete nuceni i cestovat a dohledávat nějaké listiny.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Výrazný vliv na vás budou mít zkraje týdne přátelé. Dokonce s nimi budete trávit daleko víc času než s rodinou, ale je pravdou že ta legrace bude stát za to! Uprostřed týdne se raději vyhýbejte cestování, protože se dá předpokládat, že když pojedete autem, spoustu času strávíte v nějaké koloně, když se rozhodnete cestovat vlakem nebo autobusem, promarníte spoustu hodin čekáním na další spoj. Ke konci týdne se bez skrupulí zapojte do sporu příbuzných, sousedů. Budete to totiž vy, kdo uklidní atmosféru a smíří je.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Na nic počátkem týdne nepospíchejte! Stanovte si nejdřív cíl, naplánujte si vše do sebemenších detailů, a začne se vám plnit jedno přání za druhým! Uprostřed týdne konečně vyřešíte partnerský problém, který vám začal pomalu přerůstat přes hlavu. Není to u vás zvykem, ale konec týdne budete zpytovat svědomí, protože vaše hotovost bude mizivá, a vy si marně začnete lámat hlavu, kam se všechny peníze poděly.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Snažte zkraje týdne vyrazit se svou drahou polovičkou na výlet, nebo cestujte za historickými památkami. Zažijete spolu velmi příjemný zážitek, na který budete vzpomínat ještě v létě, a na stejné místo se vrátíte. Uprostřed týdne buďte opatrnější, nelze vyloučit zranění z nepozornosti, ale zvýšit byste měli i hygienu a posilovat imunitu, jinak budete snadnou kožistí pro infekční onemocnění. V závěru týdne se do sebe mírně zakousnete s intimním protějškem, ale za vším bude tělesná a psychická únava z předchozích dnů.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Počátkem týdne můžete vydělat na zcela jednoduché finanční transakci. Možná za někoho vrátíte dluh, a dotyčný vám vrátí vyšší částku ještě do konce týdne, anebo za někoho složíte jistinu, a on se s vámi podělí o procenta z obchodního zisku. Ke konci týdne pocítíte pokles energie. Tomu se nedivte, protože od pondělí se nezastavíte, a vaše tělo vás samo přinutí zastavit se, a relaxovat.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
V první polovině týdne si nenecháte ujít žádný koncert anebo divadlo v okolí svého bydliště. Všechno budete absolvovat se svou drahou polovičkou, a patrně objevíte u svého intimního protějšku povahové vlastnosti, kterých jste si doposud nepovšimli. Pokud žijete ve vztahu na divoko, začnete zvažovat společné bydlení, možná zásnuby. V druhé polovině týdne byste se měli vyhýbat chemikáliím, takže zapomeňte na uklízení, stejně tak plot, který potřebuje natřít, ještě nějaký den počká, nikam vám neuteče!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Hned počátkem týdne pocítíte touhu zdokonalit bydlení, prostor, kde trávíte nejvíc času, A tak není vyloučeno malování, stěhování nábytku, koupě nových věcí na zlepšení interiéru. Od středy začnete mít problémy domluvit se byť na banalitě se staršími lidmi. Nebudete brát v potaz ani ty, kteří mají daleko víc zkušeností než vy. Když zjistí, že se jejich rady míjí účinkem, nechají vás vykoupat se ve vlastní šťávě, a odmítnou s vámi probrat problém, do kterého si naběhnete díky své neochotě jim naslouchat.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Počátkem týdne se seznámíte s velmi zajímavou osůbkou. Jste-li zadaní, budete se muset pořádně ovládat, aby z toho nebylo víc než přátelství, ale když to dokážete, vaše kamarádství přetrvá roky. Pokud vedete nějaký právní spor, moc vás nepotěší informace, že se problém nevyřeší v krátkém časovém horizontu, a vy budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a předplatit si služby advokáta. Pokud máte naplánované na závěr týdne cestování, budete muset patrně výlet nebo služební cestu zrušit.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Věnujte v tomto týdnu pozornost náladám na domácí půdě. Psychické rozpoložení některých členů vaší rodiny vás totiž přiměje podat na usmířenou ruku těm, se kterými nemáte dobré vztahy. Vycítíte, že tím ulevíte zejména dříve narozeným. Okolo středy se snažte chodit brzo spát, nepodceňujte pitný režim, jinak vám dny znepříjemní bolest hlavy, tlak v očích. Během víkendu nedělejte velké nákupy, hned další týden se vám totiž bude hodit každá koruna.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

10.4.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist