Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

6.2. – 12.2.2012

Horoskop na celý týden od přední české astroložky Nadi Šmídové.

Slunce putuje znamením Vodnáře.Do znamení Ryb vstoupí 19.2.
Merkur je ve Vodnáři, kde setrvá do 14.2.
Venuše je v Rybách, do ohnivého Berana vstoupí 8.2.2012.
Mars je v Panně, a pozor, setrvá zde do 3.7.2012…! V úterý 24.1. se otočil to retrográdního směru, přímý směr nabere 14.4.
Jupiter prochází znamením Býka.
Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 22.10. V úterý 7.2. se otočí do retrográdního směru, couvat bude až do 25.6.2012.
Uran je v energickém znamení Berana.
Vládce moří Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny:
Měsíc až do úterý dorůstá.
7.2.2012 přesně v 22.54 hodin nastane úplněk ve Lvu. Poté Luna začne ubývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
S mnoha novými lidmi se seznámíte v první polovině týdne, a to hlavně formou internetu, třeba na sociálních sítích. V druhé polovině týdne mnozí radikálně změníte svůj vzhled. Počínaje účesem a konče oblečením. Dejte si jenom pozor, aby té originality nebylo až příliš, protože zpočátku vám bude lichotit, že jste středem pozornosti, že vybočujete z řady, ale dlouhodoběji by vás to mohlo obtěžovat.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Nenechte se v první polovině týdne obtěžovat cizími problémy. Zbytečně by rozptylovaly vaši pozornost, kterou byste měli soustředit na svou kariéru. Dobrým rádcem vám až do středy může být váš otec, anebo rodina nějakým způsobem ovlivní vaše profesní směřování. V druhé polovině týdne se vůbec nedá vyloučit, že se platonicky zamilujete, ale své city nebudete dávat najevo. Možná to nebude ostychem, ale strachem z odmítnutí.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Vaše vrozená touha po čerpání informací zesílí v první polovině tohoto týdne. Sáhnete i po knihách a informacích s vážnější tématikou, mnozí zabřednete i do studia filozofie, náboženství. Budete i vyhledávat lidi, se kterými budete probírat a konzultovat nové poznatky. Pokud vám nějaký přátelský vztah přerůstá přes hlavu, prostě vůči nějaké osůbce cítíte víc než přátelství, velmi nečekaně spolu prožijete společnou noc a scházet se začnete jako milenci během druhé poloviny týdne.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Nepředvídatelně se budete chovat a jednat v první polovině týdne. Zvýší se totiž vaše potřeba něžných doteků, sexu, a mírně řečeno se z vás na několik dnů stane neřízená střela. Okolo pátku raději nesedejte do auta, a koukejte i při běžné chůzi kam šlapete, jinak se nedá vyloučit menší zranění. Lákat vás do své náruče může v druhé polovině týdne osůbka ve vyšším postavení, může to být váš šéf nebo nadřízená. Jen se snažte, aby to nevypadalo, že si kariéru budujete přes postel!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
První polovina týdne vám vytvoří příležitost vyřešit problémy v intimním partnerství. Důležité ale bude o tom, co se vám nelíbí, otevřeně diskutovat – nenaznačovat, ale přesně pojmenovat! Druhá polovina týdne přeje cestování, a pokud jste nezadaní, je možné, že se například z lyžování v cizině nebudete vracet sami, a budete zamilování až po uši!

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Snažte se v první polovině týdne nenastydnout, preventivně zvyšujte svou imunitu alespoň pitím zeleného čaje a větším přísunem vitamínu C. Nepodceňujte ani mírně zvýšenou teplotu, jakýkoliv náznak zdravotní indispozice řešte s lékařem. V druhé polovině týdne budete mít tendenci zbavit se všeho zbytečného harampádí jak na pracovišti, ve svém pracovním stole, tak i doma. V druhé polovině týdne pocítíte, jak vzrůstá váš sexuální apetit, a pokud jste nezadaní, horoskop nevylučuje, že se vydáte na lov. Nepůjde vám ani tak o navázání vztahu, ale dostanete chuť prožít sex na jednu noc.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
V první polovině týdne si určitě zajdete na koncert, do divadla, pokud máte tvůrčí zálibu, například malujete nabo hrajete na nějaký nástroj, věnujete svému koníčku veškerý volný čas. Pokud něco sbíráte, intuice vás nasměruje na místo, kde seženete do své sbírky něco neobvyklého, může to být i unikát. Druhá polovina týdne vypadá na slavení, takže se moc nevyspíte.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Na domácí půdě sázejte v první polovině týdne na dialog a kompromis. Posílíte tím rodinné vazby a s konečnou platností uzavřete i případné spory, vyřešíte problémy, které doma hatily pohodu. Pokud máte v plánu změnit interiér bydlení, vymalovat, koupit nový nábytek, naplánujte si akci na druhou polovinu týdne.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Dejte si pozor, aby z vás hlad po nových informacích neudělal sběratele drbů a klepů v první polovině týdne. Spíše se zamyslete nad tím, zda není správný čas rozšířit si vzdělání, například formou studia cizích jazyků, nebo se zdokonalit v práci s počítačem. Druhá polovina týdne přeje nezadaným, a bude to příslovečná láska na první pohled! Může to ale i znamenat, že se naprosto nečekaně dozvíte o dalším přírůstku do rodiny!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Veškerou energii a aktivity soustředíte v první polovině týdne do vydělávání peněz. Sondovat patrně budete i možnosti výhodných investic. Mnozí ale využijí úplňku ve Lvu ke koupi nového počítače, protože si spočítáte, že vám v dalším období vydělá slušné peníze. V druhé polovině týdne na vás čeká nějaká nepředvídaná, ale velmi příjemná událost v rodině. Může to být i výhodná koupě nemovitosti.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Vzhledem k úplňku ve Lvu si uvědomíte, že je čas starat se hlavně o sebe, o svou drahou polovičku, nikoliv o přátele a povšechně cizí lidi. Prostě uděláte vše proto, aby váš intimní protějšek cítil, že je pro vás stávající partnerství důležité. Také začnete pracovat sami na sobě, například se rozhodnete navštěvovat saunu, posilovnu. Cestování a návštěvy v druhé polovině týdne vám přivedou do života nové lidi, kteří budou odpovídat přesně vašemu naturelu. Budou mít moderní názory, nebo svým oblečením a chováním budou nějakým způsobem trčet z davu.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Jakmile se vám naskytne chvilka k relaxaci, odpočinku, využijte toho. Potřebujete dobít baterky, energie máte jako šafránu. Možná sáhnete okolo úterý po knize o psychologii, možná magii, v každém případě se snažte odpočívat nejen fyzicky, ale i psychicky, a k tomu je četba naprosto ideální. V druhé polovině týdne začnete dumat nad dárkem pro někoho, kdo má pevné místo ve vašem srdci. Může to být nákup hraček pro nějaké dítě, ale i cennější dárek pro vaši drahou polovičku.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

6.2.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist