Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

27.2. – 4.3.2012

Berani a Býci by si měli dát pozor na zdraví, zejména v druhé polovině týdne. Lvi mají velkou šanci zbavit se zlozvyků, a Štírům to bude pálit jedna radost!

Slunce putuje znamením Ryb. Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.
Merkur je v Rybách. V pátek 2.3. vstoupí také do znamení Berana, kde setrvá do 23.3.
Venuše je v ohnivém Beranu. Do pohodového znamení Býka vstoupí 5.3.
Retrográdní Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012! Přímý směr nabere 14.4.
Jupiter prochází znamením Býka.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v energickém znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny:
Měsíc přibývá.
Ve čtvrtek 1.3.2012 přesně v 2.22 hodin nastane první Lunární čtvrť v Blížencích.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Máte před sebou úspěšný týden, protože konečně najdete řešení z mírně patové situace, která vám znepříjemňovala život na domácí půdě. Zlepší se vaše vztahy s rodiči, v rodině povšechně, pozitivní posun zaznamenáte i ve své kariéře. Mírně kritický můžete mít víkend. Vaše zdraví projde malým testem, zejména když jste v minulém období dostatečně nešetřili své ledviny či žaludek. Pijte od čtvrtka hojně kopřivový a zelený čaj, nejezte pečivo z kynutého těsta, protože potrápit vás může i pálení žáhy.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Počátkem týdne se snažte nepřejídat, omezte příjem tuků a cukrů. Okolo Jupitera ve vašem znamení se bude pohybovat Luna, budete se cítit skvěle, a na to, že jste přibrali nějaké to kilo, vás ke konci týdne upozorní až oblečení, které vás bude škrtit v nejen v pase, ale hlavně v bocích. V druhé polovině týdne hvězdy prověří, jak jste na tom v intimním vztahu. Jakmile ucítíte, že napětí houstne, dopřejte si vzájemně se svou drahou polovičkou pauzu, snažte se trávit volno každý sám. Vyhnete se tím hádkám, a hlavně si v klidu ujasníte, zda a jak chcete ve vztahu pokračovat.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Razantně se zvýší v tomto týdnu vaše touha, takže se vaše drahá polovička má na co těšit, protože když to bude možné, sexu si budete užívat od rána do večera! Nezadaní vsadí na náhodnou známost, a litovat nebudou, protože z románku na jednu noc se může vyklubat stabilní vztah. Pokud máte děti, druhou polovinu týdne klidnou mít nebudete, protože se vám ratolesti vymknou kontrole, a vy budete hledat ten „správný klíč“ k jejich výchově.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Pozitivní obrat zaznamenáte v první polovině týdne v oblasti partnerství. Pokud žijete ve vztahu na divoko, začnete plánovat společné bydlení, možná i legalizaci vztahu. Konečně se rozhoupou i ti z vás, kteří mají tajný milenecký vztah. Začnete se se svou láskou objevovat na veřejnosti. Dáte tím jasně najevo, kdo hraje prim ve vašem srdíčku. Okolo soboty čekejte bouřlivou diskusi s příbuznými, hádku, kterou vyvolá fáma, pomluva.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Pokud máte nějaký zlozvyk, snažte se s ním skoncovat v první polovině tohoto týdne. Horoskop naznačuje, že máte velkou šanci uspět a už nikdy se k němu nevrátit! Stejně tak se vám může podařit skoncovat s dlouhodobějším zdravotním problémem, kde již hrozilo, že nemoc přejde do chronické formy. V druhé polovině týdne nepodceňujte ani menší poruchu auta či domácího spotřebiče. Čím déle budete opravu oddalovat, tím dražší bude uvedení věci do původního stavu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Jste v období polovičních narozenin, a tak se nedivte, že vyplouvá na povrch spousta nedořešených věcí, a to i přesto, že jste pečlivé znamení. Snažte se zejména okolo peněz a rozpočtu domácnosti o ničem nerozhodovat sami, protože tím byste na sebe převzali veškerou odpovědnost. Když si s intimním protějškem nestanovíte jasná pravidla, vymstí se vám to v druhé polovině týdne. Vy budete chtít šetřit, rodina utrácet, a je jasné, že bouřlivá hádka na sebe nenechá dlouho čekat.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Věnujte se v první polovině týdne rodině, úpravám bydlení, a udělejte pořádný průvan i v bytě svých rodičů. V druhé polovině týdne totiž začnete mít pocit, že si na vás zasedl osud. Vynoří se totiž opět problém, o kterém jste se domnívali, že je dávno vyřešený. Může jít o menší zdravotní nevolnost, jenže tu patrně vyvolá napětí ve vašem intimním vztahu. Pořádně zamotanou hlavu budou mít hlavně narození okolo 20.10. Budete mít chuť udělat radikální řez a vztah ukončit, což by vás ale hned v dalším týdnu pořádně mrzelo.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Máte před sebou týden, ve kterém velmi rychle najdete řešení v případě jakýchkoliv problémů. Prostě vám to bude pálit, a navíc do sebe budete nasávat i sebemenší informaci, která se okolo vás mihne. Díky tomu budete mít dokonalý přehled a patrně pomůžete vyřešit mnoha lidem jejich osobní problémy. Ke konci týdne byste se ale měli věnovat sami sobě, svému zdraví, a neponocovat. Oslabili byste tím obranyschopnost organismu, a v závěru týdne by vás únava přinutila ulehnout, a prospat například celou neděli.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Méně příjemná událost vás počátkem týdne přinutí vyběhnout na nákupy, nakoupit barvy a možná i nový koberec. Berte to z té lepší stránky, že byt byste na jaře stejně malovali, a hlavně si příště dáte pozor, když bude kapat vodovodní kohoutek. V druhé polovině týdne budete muset krotit svůj vrozený ohnivý temperament. Nejenže se můžete slovně utkat například s policií, ale navíc budete mít tendenci dávat sliby, na které zapomenete. Na to si dejte velký pozor zejména během víkendu, protože můžete pořádně zklamat své ratolesti.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
První polovina týdne je ideální pro změnu účesu, ženy mohou úplně změnit styl líčení i oblékání. Spoustu inspirace jak vylepšit svůj zevnějšek najdete na internetu. Pokud se rozhodnete v druhé polovině týdne cestovat autem, zajeďte nejdřív do servisu a nechte si udělat preventivní prohlídku, jinak vás váš plechový miláček pořádně vypeče někde uprostřed křižovatky. Víkend vám může pokazit nepříjemná návštěva. Tak nikoho nepouštějte přes práh bytu, a budete mít pokoj.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pokud řešíte nějaké problémy, dejte si v první polovině týdne pauzu, prostě vypněte, protože nic kloudného nevymyslíte. Abyste se pohnuly dopředu, musíte nejdřív najít příčinu, a tu nenajdete, když se nezklidníte a pořádně se okolo sebe v klidu nerozhlédnete. Šetřete energii na konec týdne. Merkur v pátek vstoupí do vašeho sektoru komunikace, a vám to začne tak rychle myslet, že si občas budete muset dát na čelo studený ručník. Pozor si ale dávejte při nákupech, ve spěchu můžete někde zapomenout nebo ztratit peněženku!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Ozvěte se v první polovině týdne přátelům. Začínají mít pocit, že jste je hodili přes palubu! V druhé polovině týdne se vám budou hodit jejich rady, protože to začne mírně skřípat ve vašem intimním vztahu, pokud podnikáte, začnete se nepříjemně dohadovat s obchodními partnery. Rozumné bude diskusím se vyhýbat, protože se na vás sesype kritika, a poslouchat, co jste všechno vyvedli v minulých měsících nepotřebujete. Moc dobře víte, kde jste posledních šest měsíců udělali chyby, a nepotřebujete, aby vám někdo donekonečna otloukal o hlavu, co jste měli udělat, když minulost změnit nejde!

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

27.2.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist