Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

23.4. – 29.4.2012

Poslední dubnový týden konečně přináší krásné skoro letní počasí – a co říkají hvězdy?

Slunce putuje znamením Býka.
Merkur je v Beranu a setrvá zde do 9.5.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012
Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012! Přímý směr nabere 14.4.
Jupiter je v Býku.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 18.10.
Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

Fáze Luny:
Měsíc přibývá.
V neděli 29.4.2012 přesně v 10.59 hodin nastane první lunární čtvrť ve Lvu.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
V první polovině týdne odezní veškeré příznaky jarní únavy, ale současně se rapidně zvýší vaše chuť k jídlu. Tak si hlídejte množství potravin které sníte, protože můžete velmi nenápadně začít přibývat na váze. V druhé polovině týdne budete hubatí, nic si nenecháte líbit, ale tentokrát narazíte na silnějšího soupeře, který vám může pořádně znepříjemnit život. Tak se raději držte stranou od lidí ve vyšším postavení, vyhýbat byste se měli i nadřízeným, a budete mít pokoj.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Počátek týdne je ideální pro odvážná rozhodnutí. Možná si konečně obstaráte vlastní bydlení, odstěhujete od rodičů a začnete žít na vlastní pěst, anebo dáte výpověď ve stávajícím zaměstnání, rozhodnete se pokračovat ve studiu. Menší zdravotní indispozice uprostřed týdne vás přivede na myšlenku odpočinout si, a ke konci týdne začnete plánovat dovolenou. Od myšlenky hned přejdete k činům, a koupíte si zahraniční zájezd.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Počátek týdne bude velmi klidný, protože každou volnou chvilku využijete pro relaxaci, odpočinek. Navštívíte i saunu, zajdete si na masáž, a místo posedávání po restauracích dáte přednost procházkám v přírodě. Uprostřed týdne byste se měli vyhýbat ostrým předmětům, otevřenému ohni, hrozí vám zranění! V závěru týdne se probudí vaše libido, takže ve vašich ložnicích bude veselo, ale nezadaní mohou během víkendu udělat velkou chybu, protože si užijí sex na jednu noc, a horoskop nevylučuje následné zdravotní problémy.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Počátkem týdne neodmítejte žádné pozvání do společnosti. I na zahradě přátel při grilování potkáte nové, zajímavé lidi, kteří vám budou nějakým způsobem prospěšní v budoucích měsících. Protože budete permanentně trávit večery mimo domov, mírně to uprostřed týdne začne jiskřit ve vašem intimním partnerství. To vám ale vytvoří příležitost prodiskutovat a vyřešit problémy, které se ve vašem partnerství nahromadily za poslední období. Situace ve vašem vztahu se uklidní ke konci týdne, a vy začnete plánovat dovolenou, a je možné, že si koupíte pobyt u moře, který bude zahrnovat kurz potápění.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Vaše ambiciózní plány do budoucnosti začnou mít reálnou podobu počátkem tohoto týdne. Pozor si dávejte ve dnech okolo středy. Je možné, že budete muset díky zhoršení zdravotního stavu odejít ze zaměstnání rovnou do postele. Ke konci týdne se vám opět do žil vrátí energie, a dny víkendu byste měli využít k návštěvě rodičů, a to i přesto, že s nimi poslední období nemáte dobré vztahy. Usmíříte se, protože konečně pochopíte, že když vám něco vytýkají, snaží se vás pouze ochránit před problémy.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Informace budete vstřebávat daleko snadněji než v jiných dnech počátkem tohoto týdne. Pokud studujete, uděláte velký krok dopředu, navíc konečně pochopíte i látku, která pro vás byla doposud jedna velká neznámá. Klid a pohodu si můžete pokazit sami, a to experimentováním, riskováním. Když nebudete poslouchat svůj selský rozum, možná přijdete o dosti velkou finanční sumu.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Nějaký velmi zvláštní zážitek vás přiměje poohlédnout se po esoterické literatuře a nakouknout za roušku tajemna. Vaše vysedávání nad knihami o magii či astrologii může mírně zhoršit vaše vztahy s ostatními v rodině, protože diskuse vždy stočíte k minulým životům, a pro některé lidi je toto téma tabu. S rodinou si začnete rozumět opět ke konci týdne. Důvodem bude porucha nějakého domácího spotřebiče. Společně se vydáte na nákup a není vyloučeno, že si na obstarání nové věci budete muset vzít půjčku.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Připravte se na to, že v první polovině týdne bude mírně oslabená vaše psychika, takže každou maličkost a sebemenší problém budete vnímat jako katastrofu. Zásadním problémem pro vás bude ovládat emoce, a když to přeženete, pošramotit si svým chováním a slovníkem můžete pořádně vztahy s okolím. Uklidníte se ke konci týdne. Je ale otázkou, zda souseda nebo někoho z příbuzných zkraje týdne tak nenaštvete, že vám v neděli neodpoví ani na pozdrav.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Snažte se hned od pondělí zvyšovat si imunitu. Větší přísun vitamínu C, sauna, ranní sprchování studenou vodou a pití kopřivového a zeleného čaje vám pomůže čelit virózám i jarní únavě. Vyhýbat byste se měli v tomto týdnu diskusím o penězích, a větší nákupy nechat až na dny víkendu. Budete si totiž tvrdohlavě prosazovat svoje a druhé ani nepustíte ke slovu, ale ve dnech volna se zklidníte, a docela budete rádi, že nic nemusíte rozhodovat sami.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Máte před sebou týden, ve kterém se oproti svým zvyklostem začnete věnovat víc rodině a zábavě, než své kariéře. Občas hodíte za hlavu i povinnosti, dáte přednost divadlu nebo kinu před seděním u počítače, a dotahováním pracovních povinností po večerech. Budete se divit, protože díky psychické pohodě i přesto, že se své profesi nebudete věnovat na plný plyn, ke konci pracovního týdne nebudete mít žádné resty.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Všechnu energii a volný čas věnujete zejména v první polovině týdne rodině a zútulňování bydlení. Máte-li chatu nebo zahradu, i zde předvedete, že když chcete, dokážete i nemožné. Uprostřed týdne se cíleně vyhýbejte příbuzným, sousedům. Jinak vás svými informacemi možná vyděsí, možná dokonale znechutí. Vy si hleďte svého, protože jakákoliv negativní reakce vůči zvěstovatelům špatných zpráv by vás dostala do potíží. Horoskop naznačuje pomluvy, ale za vašimi zády, takže se drbně nebudete schopni postavit čelem, protože nebude jasné, kdo vám vlastně škodí.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
I případné problémy budete počátkem týdne řešit překvapivě rychle. Naopak vás ale čeká zklamání, které přijde z okruhu přátel. Možná se dokonce dostanete do finančních problémů, protože někdo z nich vám nevrátí dluh, a vy si díky tomu budete muset utáhnout opasek. Nicméně se vám vyplatí nerozčilovat se, ovládat své emoce. Během několika dnů se situace změní a vy se patrně dozvíte, že jste si o vrácení dluhu řekli ve chvíli, kdy dotyčný měl prázdnou peněženku, ale nikoliv svým vlastním přičiněním.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

23.4.2012 4:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist