Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

14.5. – 20.5.2012

Berani si užijí spoustu sexuální energie, stejně jako Vodnáři, Panny mají ideální období pro péči o tělo, Rybky zase poznají oddanost svého partnera!

Slunce putuje znamením Býka. V neděli 20.5. odpoledne vstoupí do Blíženců.
Merkur je v Býku, 24.5. vstoupí do Blíženců.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012. Od počátku týdne bude stacionární, ve středu se otočí a retrográdní směr bude mít až do soboty 27.6., poté bude opět stacionární a přímý směr nabere 30.6.
Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012!
Jupiter je v  Býku.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 18.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
V pondělí 21.5.2012 přesně v 0.47 hodin nastane nastane novoluní v Blížencích, jehož součástí bude prstencové zatmění Slunce.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
První polovina týdne bude naprosto skvělá. Co si naplánujete, to dotáhnete do konce. Dobře se cítit budete zdravotně, a to se odrazí i ve vašem intimním partnerství. Energií budete nabití, takže se dokážete milovat od rána do večera. Ale čas byste neměli věnovat jenom sexu, poohlédněte se po bytě, a vyházejte všechno harampádí, ze kterého pouze utíráte prach. V druhé polovině týdne se vám do života vrátí někdo z minulosti, a pokud se bude jednat o bývalého milence potažmo milenku, opět to mezi vámi začne jiskřit, a další týden oznámíte světu, že opět fungujete jako pár.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Rodina si vás v první polovině týdne moc neužije. Vy naprosto propadnete zábavě! Což ale vůbec nebude vadit, protože si užijete čerstvého vzduchu, a nakrmíte i duši. Zajdete si totiž na koncert, do divadla. Skvělé bude to, že všechno budete podnikat se svou drahou polovičkou. Pokud máte v plánu nakupovat letní oblečení, využijte k tomu dny okolo středy. Vyberete luxusní, originální kousky.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Konečně se odhodláte dokončit jistíé aktivity na domácí půdě, které jste v minulých týdnech odkládali. Například si necháte nainstalovat bezpečnostní zámek, hlásič kouře. Uprostřed týdne se zklidní atmosféra mezi vašimi rodiči a vaší drahou polovičkou. Ve dnech víkendu byste se měli sejít se seniory, příbuznými, kteří jsou starší a zkušenější. Dají vám užitečnou radu, jak jednat s nadřízeným, který v týdnu opakovaně udělá chybu, ale vinu svede na vás.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
V první polovině týdne se budete projevovat jako pořádní rebelové. Vůbec nebudete brát v potaz rady druhých, budete se řídit svou hlavou, svým rozumem, a to vám vytvoří prostor konečně se postavit čelem člověku, který vás svými názory už několik týdnů pořádně štve. Uprostřed týdne zatoužíte po tichu, soukromí, a je možné, že si vezmete pár dnů volna, a do konce týdne budete ralxovat na chalupě, chatě.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Celý týden budete ve skvělé kondici, což se projeví jak ve vašem volném čase, ale hlavně v zaměstnání. Pojedete na plný plyn, což neujde nadřízeným, a nemine vás finanční odměna. V druhé polovině týdne začnete kutit doma, na zahrádce, a s něčím budete potřebovat pomoc. Když obvoláte přátele, sejde se jich opravdu jenom hrstka, a to vás přiměje zamyslet se, zda nezaměňujete dobré známé za kamarádství.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Okolí v tomto týdnu pořádně šokujete, protože budete jednat nezávisle, samostatně. Okolo středy se začnete pozorovat v zrcadle. Uvědomíte si, že léto se blíží, a vy se rozhodnete doladit postavu do plavek. Možná si koupíte permanentku do fitness centra, na masáže, ale v každém případě již ke konci týdne bude vizuálně jasné, že tělu věnujete větší péči. Navíc se zlepší i vaše fyzická kondice, a kupodivu to vše se odrazí i na vaší psychice, protože případné problémy budete brát s humorem.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Hned počátkem týdne si zajdete do sauny, na masáž, a až do konce týdne se budete ráno i večer sprchovat střídavě teplou a studenou vodou, protože vycítíte, že vaše tělo potřebuje povzbudit lymfatický systém a krevní oběh. V druhé polovině týdne vás nějaká informace natolik rozhodí, že se rozhodnete přispět na charitu, a dokonce ovlivníte ostatní členy rodiny a přátele natolik, že i oni přispějí nemalou částkou.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Se svým nápadem navštívit jistý sportovní zápas se svěříte hned zkraje týdne přátelům, a všichni začnete lítat, organizovat. Váš odjezd šokuje lidi, kteří vás dlouho znají, protože vůbec netušili, že jste fandové hokeje, což se týká mužů i žen. Ostatní se rozhodnou zajít za lékařem na kompletní preventivní prohlídku. Důvodem může být dovolená v zahraničí, a protože se rozhodnete pro exotickou zemi, neobejde se to ani bez očkování.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Hvězdy vám propůjčí velké sebevědomí, ale i dar výmluvnosti, což se vám bude hodit. Někdo s kým se denně stýkáte se začne potýkat s osobní krizí, a vy mu pomůžete postavit se opět na nohy. Potíže vám může způsobit v druhé polovině týdne Venuše. Budete mít tendenci vracet se ke starým problémům v intimním partnerství. Nechte minulost spát, jinak ve vztahu vyvoláte naprosto zbytečně dusno.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Máte před sebou týden, ve kterém budete snadno vstřebávat informace, učivo. Pokud máte zkoušku, konkurz, ničeho se nebojte, protože budete naprosté jedničky! Abyste se díky retrográdní Venuši nestali během následných čtyř týdnů snadnou kořistí bacilů a různých viróz, měli byste si začít zvyšovat imunitu, například saunou a ranním sprchováním studenou vodou. Také vám prospěje nechat se očkovat proti klíšťatům.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Ani se nesnažte potlačovat své erotické sny, stejně vám to nebude nic platné. Prostě se připravte na to, že sex vám v následných sedmi dnech přednější než přátelé, zábava. Pokud jste nezadaní, patrně jedno seznámení pojmete jenom jako sexuální dobrodružství, ale postupně se mezi vámi a intimním protějšek začne vytvářet pevná vazba a bude z toho láska jako trám! Do života některých z vás také může vstoupit bývala láska a dojde k znovuobnovení vztahu.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Pozorně sledujte v první polovině týdne svou drahou polovičku. Možná zjistíte, že intimního partnera či partnerku pořádně neznáte, protože až v těchto dnech objevíte několik velmi pozitivních vlastností. Hlavně si všimnete, že kdyby šlo do tuhého, intimní protějšek k vůli vám klidně vyhlásí válku! V druhé polovině týdne se nedivte, když vás požádá o schůzku někdo z dříve narozených. Bude chtít probrat dědictví, což vám moc milé nebude, protože vám to připomene, že ani vy nejste nesmrtelní.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

14.5.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist