Terapeut

Hezký den, mám přestat navštěvovat muže – terapeuta – maséra (znamení kozoroh)? Je to má intuice, která mi říká pozor na něho, anebo naopak mne blokují mé strachy z předchozí zkušenosti, které mi brání někomu věřit? Předem moc děkuji za odpověď, která mne zase posune ve svém seberozvoji o krůček dál. Zda posilovat svou intuici anebo pracovat na svých straších. Děkuji!

Odpověď

Ahoj. Základ je mít se ráda a být se sebou tedy i životem spokojená. Pokud jsi naplněná strachem, tak s velkou pravděpodobností nejde o intuici, což poznáš tak, že přijdou pochybnosti a tebou zmiňovaný strach, nakonec nevíš co je správné. Pokud se necítíš u terapeuta dobře, zkus se zamyslet co tvé pocity v tobě vyvolává, možná ti jen není příjemné to, že tě masíruje muž, což můžeš změnit velmi rychle bez výčitek i pochybností – změnou jiného či jiné. Naštěstí si můžeme vždy vybrat, a tak je to také u tebe. Intuicí posílíš tím, že si svůj strach uvědomíš a nebudeš s ním bojovat, tak se bojím no a co, překonám to a zase se posunu dál, co se může stát, nic...prostě se v klidu rozhodnu a jdu dál bez výčitek a pochybností. Každá duše, která vstoupí na tuto Zem je plná strachů, všichni se tady učíme bezpodmínečné lásce. Láska k sobě je základ, určitě to dokážeš :-) Odpověď zdali máš terapeuta navštěvovat je opravdu jen na tobě, stačí se rozhodnout v kartách totiž není vidět, že by byl nějaký problém, ten máš pouze v sobě, pokud ti masáž není příjemná a nepřináší uvolnění, jdi jinam :-)

5.11.2019 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist