Tak, co ty na to, chlape?

Ahoj René, promiň, ale musím reagovat na jeden dotaz ze 4. 2. 2015: Dotaz: Mám už dva roky milence… Milý René, Trápím se s jednou otázkou a myslím, že Ty bys ji mohl rozlousknout a trošku mně (a třeba nejen mně) otevřít oči. Mám už dva roky milence. Milujeme se opravdu hodně, ale oba máme rodiny a nechceme je opustit. Já jsem s ním proto, protože manžel moji přítomnost po 20 letech (moje první známost), už moc nevyhledává, a i když je spolehlivý a občas i milý, tak se už zhruba deset let cítím hodně sama a potřebuji lásku jako sůl. Teď k mému příteli. Je to vztah na dálku. Vidíme se jednou za měsíc, což mi vyhovuje, častěji by to bylo velké riziko. Sex s ním je naprosto úžasný, je pozorný atd. Ze začátku mi stále volal, i několikrát denně, jak už to bývá, psal dlouhé emaily, esemesky, byli jsme stále v kontaktu. Jenže postupem času stále ubírá, prý má moc starostí a práce a hlídá ho žena atd. atd. Ale píše mi stále cca dvě esemesky denně, zakončené občas ujištěním, že mě moc miluje a strašně si mě váží… Mě by strašně zajímalo, když téhle dámě, která rozvrací rodinu, jsi odpověděl, že „ho máš opravdu ráda a asi bys toho opravdu hodně litovala. Dej mi vědět, jak to dopadlo a držím ti palce.“, co bys odpověděl jeho manželce… Vím, proč se ptám, jedna podobná dáma mi takhle odváděla manžela stejným způsobem… Tak, co ty na to, chlape?

Odpověď

Ahoj,
ani ve snu by mne nenapadlo, že mou odpověď si přečte i manželka milence té ženy, které jsem na tento dotaz odpovídal... Pokud jsi pozorně četla, tak ta žena se 10 let cítila hodně sama, bez lásky a bez sexu. Její milenec (asi tvůj manžel) jí otevřel oči a dal jí nový životní impulz, což si určitě po deseti letech zasloužila. Prostě jsem to tak vycítil a pokud pozorně čteš mé odpovědi, tak víš, že nevěře moc nefandím ba naopak. Ale v tomto případě jsem to tak cítil. Tak co ty na to, ženo?

25.2.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist