[Ukončeno] Soutěžte a vyhrajte lístky na sté výročí českého létání

Jste příznivci letectví a neodoláte pohledu na unikátní modely historických letounů? Máte tedy jedinečnou příležitost navštívit nákupní galerii Palác Flóra, kde jsou v průběhu května tito nebeští krasavci k vidění.

Mezi letouny, vystavenými v Paláci Flóra, bude například ultralehký letoun Blériot XI, se kterým Ing. Jan Kašpar uskutečnil 16. dubna 1910 svůj historicky první vzlet. Kromě netradiční podívané se prohlídkou letounů můžete naladit na oslavy stého výročí českého létání. Ty vyvrcholí o víkendu 5. – 6. června sérií leteckých vystoupení na letišti v Pardubicích, kde bude o zábavu postaráno.

/wp-content/uploads/files/SE5.jpg

V Paláci Flóra je k vidění slavná stíhačka z první světové války SE5A, německý předválečný letoun Bücker 131 Jungmann, který vznikl v roce 1933 jako dvouplošník pro cvičné, sportovní a akrobatické létání. Dále americká stíhačka P 47 Thunderbolt z 2. světové války, která se ve své době stala největší a nejtěžší jednomístnou stíhačkou s pístovým motorem či napodobenina letounu Blériot XI, který je dílem stavitele Václava Vondráška z Českého Brodu. Prací na tomto letounu strávil téměř tři čtvrtě roku. Motorem je v tomto případě vyladěný dvouválcový motor automobilu Trabant. Mimo jiné také Větroň VSO – 10, Buckem 181 Bestmann, Piper 18 nebo Větroň kategorie RC – V2.

SOUTĚŽ
Dopřejte si nezapomenutelný zážitek a vydejte se přímo do Pardubic, kde bude letecká show ke stému výročí probíhat. Deset šťastných z Vás získá správnou odpovědí na výherní otázku 2 lístky na Aviatickou pouť. Přejeme Vám hodně štěstí!

Soutěžní otázka:

Jaká je minimální hodnota nákupu pro získáni možnosti načtení odměny na věrnostní kartu Paláce Flóra?

a) 50Kč b) 90Kč c) 120Kč
Správnou odpověď na soutěžní otázku a seznam obchodů nákupní galerie naleznete na webových stránkách www.palacflora.cz.

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@femina.cz do 30.května pod heslem PALAC FLORA.
/wp-content/uploads/files/final_cervenataska.jpgNákupní galerie Palác Flóra v samém centru Prahy, která byla otevřena 20. března 2003 nabízí svým zákazníkům značkové obchody domácích i světových značek, 8 kinosálů, jediné kino IMAX v České republice, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především také příjemnou atmosféru. Pokud chcete vyrazit na nákupy autem, nemusíte se o parkování obávat. Je zde možnost parkování ve čtyřpatrových podzemních garážích. Navíc tato nákupní galerie nabízí návštěvníkům možnost zapojit se do věrnostního programu. Palác Flóra má i své webové stránky, kde získáte spoustu informací o právě probíhajících akcích, soutěžích nebo právě věrnostním programu. Neváhejte je navštívit na adrese www.palacflora.cz.

24.5.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist