[Ukončeno] Soutěžíme s KetoMix o startovací balíček KetoMix diety na 16 dní

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i období přejídání a přibírání na váze. Dáváš si za novoroční předsevzetí ZHUBNOUT? A bojíš se, že to bude těžké a ty to (možná jako mnohokrát předtím) zase nezvládneš? Vsaď na dietu KetoMix, se kterou zhublo více než 100 000 lidí a se kterou si právě teď s námi můžeš soutěžit.
soutez-ketomix-2-1100x618.jpg Zdroj: KetoMix

KetoMix – to je chutná a účinná metoda hubnutí, která tě bude bavit, a navíc nechtěná kila budou mizet rychle a bez cvičení. Vyhraj startovací balíček KetoMix diety a v novém roce začni JINAK.

Na začátku nového roku si možná, stejně jako mnoho ostatních, dáváš předsevzetí. Někdo chce více odpočívat, někdo začít šetřit a někdo se chce naučit cizí jazyk. Podle statistického úřadu se ale novoroční předsevzetí nejčastěji týkají změny postavy. Týká se tohle předsevzetí i tebe? Poradíme ti, jak to tentokrát zvládnout.

Nepřepal začátek

Říká se, s chutí do toho a půl je hotovo. To je sice pravda, ale pozor na přílišné počáteční nadšení. Pokud se 1. ledna pustíš do tvrdého cvičení, aniž by ses předtím hýbala, přivodíš si přinejmenším svalovou horečku. Všechno chce svůj čas. Začni postupně a intenzitu zvyšuj. Hlavní je pravidelnost.

Jídlo je 70 % úspěchu

Pokud chceš zhubnout, budeš muset změnit jídelníček. Jíst pravidelně, hlídat si pitný režim a hlavně sledovat, co a kolik toho jíš. Vždy je lepší svěřit se do rukou odborníků, kteří ti dietu dodají na klíč a ty tak nemusíš zdlouhavě nic studovat ani řešit. A právě od toho jsou tu dietní programy KetoMix. Ty jsou založeny na principech proteinové, nízkosacharidové a ketonové diety. S pomocí KetoMixu zhubneš rychle, bezbolestně a trvale. Omezíš nebo úplně zredukuješ i zdravotní problémy, které kvůli nadváze nebo obezitě možná máš.

Základem je omezení sacharidů

Naše tělo pracuje i díky makroživinám – tedy proteinům, sacharidům a tukům. Když omezíš jeden z nich, jmenovitě sacharidy, tělo je musí nahradit něčím jiným, aby mohlo nadále fungovat. A tak samo začne produkovat ketony, které si tvoří z vlastních tukových zásob. A tím pádem začneš hubnout. Jednoduše řečeno, omezíš sacharidy, a pokud máš zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. A tak hubneš rychle a bez sebemenší námahy.

KetoMix dieta ti poskytne vše, co pro hubnutí potřebuješ!

KetoMix dieta ti poskytne jídla na celou dobu hubnutí. K ruce budeš mít výživové poradkyně, které zdarma zodpoví všechny tvé dotazy. Na www.ketomix.cz si vybereš z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu nebo těstovinám. V nabídce nechybí ani slané pomazánky, sušené maso a sušenky. Chutě na sladké zaženeš perníkem, nízkosacharidovými čokoládami a čokoládovými krémy. A dovolit si můžeš i sklenku KetoMix vína denně.

A jak vyhrát startovací balíček KetoMix diety na 16 dní? Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 13. 12. do nedělní půlnoci 19. 12. 2021.

Správnou odpověď najdeš na www.ketomix.cz

Výherci:

Viktorie Kmínková
Lenka Hudečková
Hana Habalová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

13.12.2021 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist