[Ukončeno] Soutěžíme o vitamín D a ReduXin Forte k účinnému snížení hmotnosti

Prázdniny jsou již skoro za námi. Zanedlouho se naše ratolesti navrátí do školních lavic a podzim se pomalu začne hlásit o slovo. Abychom mohli zůstat zdraví i během nadcházející podzimní sezóny, je potřeba se na ni řádně připravit. Teď je totiž ideální čas, abychom zapracovali na podpoře imunity, která pracuje jako náš vnější i vnitřní štít.
soutez-1100x618.jpg Zdroj: NaturaMed

Jak efektivně podpořit imunitu v létě?

Letní sezóna nám nabízí čerstvou zeleninu a ovoce od lokálních farmářů a krásné počasí vhodné pro pohybové aktivity. Zdravá a vyvážená strava, dodržování pitného režimu a dostatek pohybu jsou základními pilíři zdraví. Je nutné nezapomínat také na pravidelnou spánkovou hygienu. Nápomocné nám může být také sluneční záření srpnového sluníčka, které pomáhá našemu tělu se syntézou vitamínu D. Ten je totiž zásadní pro naši imunitu, avšak dle statistik devět z deseti Čechů má ve svém jídelníčku nedostatek tohoto slunečního vitamínu.

Jak nám může pomoci sluneční vitamín?

Vitamín D má důležitou funkci v udržování minerální harmonie v našem těle. Podílí se na vstřebávání fosforu a vápníku a udržuje jeho normální hladinu v krvi. Přispívá ke správnému vývoji kostí, normální funkci svalů a také k mineralizaci zubů. Déčko má také důležitou roli v podpoře naší imunity. Podle nejnovějších průzkumů pomáhá adekvátní hodnota vitamínu D v krvi s aktivací imunitních procesů.

Co když máme nedostatek déčka?

Nedostatek vitamínu D i v letních měsících je často dán tím, že se slunci vyhýbáme – většinu dne trávíme v budovách a venku si zakrýváme kůži oblečením. Navíc s vyšším věkem, klesá i schopnost kůže vytvářet vitamín D a jeho spotřeba se naopak zvyšuje. Proto je dobré nespoléhat se jen na slunce.

Jaké jsou nejlepší zdroje vitamínu D?

Kormě slunečního záření můžeme tvorbu déčka podpořit také vhodnými potravinami. Skvělým zdrojem vitamínu D je olej z tučných mořských ryb. Nicméně spotřeba ryb v ČR je velmi malá. Navíc z potravy je možné doplnit pouze 5 až 10 procent z celkového potřebného množství. Odborníci tedy doporučují dodávat do těla vitamín D pomocí kvalitních doplňků stravy. Vhodnou suplementací může být Vitamín D3 Vita Solaris, který se vyrábí v Norsku a obsahuje nejvyužitelnější formu vitamínu D – tzv. vitamín D3. Vitamin D3 je forma vitaminu D, která se tvoří, když je pokožka vystavena slunečnímu záření, a výzkumy ukazují, že právě tato forma se do těla nejlépe vstřebává. Už 1 tableta přípravku Vitamínu D3 VitaSolaris obsahuje 25 mikrogramů vitamínu D3, tedy doporučenou denní dávku. Pravidelné užívání vám tedy zajistí adekvátní hladinu vitamínu D po celý rok. Suplementaci vitamínu D můžete navíc získat na celý rok zdarma.

A právě o Vitamín D3 VitaSolaris a produkt na podporu hubnutí ReduXin FORTE si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 23. 8. do nedělní půlnoci 29. 8. 2021.

Nápovědu najdeš zde.

Výherci:

Věra Chludilová
Olga Červenková
Jana Štěpáníková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

23.8.2021 6:58| autor: Redakce
Více o tématu: hubnutízdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist