[Ukončeno] Soutěžíme o skvělé ceny pro vaše výlety od 4camping.cz

Trávíš každou volnou chvilku na výletech nebo kempováním? Zkus své štěstí v naší soutěži, ceny jsou pro tebe jako stvořené.
soutez-femina-1100x618.png Zdroj: 4camping.cz

Kempování oprašuje svou zašlou slávu a vrací se na výsluní zájmu. Zřejmě k tomu přispěly i události posledních let, kdy lidé začali více vyhledávat přírodu a užívat si jejích benefitů. Příjemně a kvalitně kempovat ale není jen tak. Chce to dobře vybrat místo a sbalit si kvalitní vybavení.

Správná výbava je základ

I když můžeš využít pohodlnější způsob kempování v podobě karavaningu, tak klasické stanování a ubytování v kempu stále vede. Nemusíš se však bát, že při stavbě stanu pobavíš celý kemp a ze spaní na zemi prochladneš nebo se nebudeš moci hýbat. Dnešní outdoorové vybavení už je natolik vytuněné, že budeš stále jako v bavlnce. Pokud si s výběrem nevíš rady, podívej se na 4camping.cz, největší e-shop s outdoorovým vybavením. Zde najdeš od A do Z vše, co jen pro své výpravy potřebuješ, a ještě i něco navíc. Chceš si přece jen objednané věci vyzkoušet? Díky síti výdejen to není problém, proškolený personál ti navíc se vším poradí. Již před nákupem máš možnost využít zákaznickou podporu 4camping.cz, kde získáš cenné rady.

A co je úplný základ?

Spacák, karimatka, stan, kvalitní oblečení, obuv a také batoh, do kterého to vše sbalíš. Možností máš bezpočet, takže výběr určitě začni tím, do jakého prostředí se chystáš. Dále je důležité, zda cestuješ sama, s přáteli či s rodinou. Pokud s sebou berete děti, budeš muset pořádně vybavit i je. Například jestliže tvé nohy potřebují kvalitní pevnou obuv vhodnou do příslušného terénu, tak pro tu dětskou to platí dvojnásob. V botě by měl být dostatek prostoru, neboť noha při chůzi pracuje. Mezi palcem a špičkou boty by tak ideálně měl být prostor 1-1,5 cm. A takový spacák je pro děti ideální pořídit rostoucí, aby jim nějakou dobu vydržel.

K dobře připravenému základu už pak jen přidáváš další vychytávky pro ještě větší komfort. Hodí se cestovní sprcha, skládací nádobí, filtr na vodu, powerbanka či solární nabíječka a spousta další věcí, které 4camping.cz nabízí. Jeden tip ti přeci jen ještě dáme, určitě jím potěšíš a zabavíš partnera, koukni se po šikovném multitoolu.

Buď stylová kdykoliv a kdekoliv

Jestliže už letos neplánuješ žádné velké cestování, vždy se můžeš jít protáhnout do parku či fitness centra. I pro příležitosti jako běh, cyklistika či lezení si na 4camping.cz najdeš vše potřebné. Staré vytahané tričko a tepláky nech v hlubinách skříně a pořiď si něco stylového, co tě už jen po obléknutí bude motivovat k pohybu. Neboj se barev a klidně si pohraj s různými kombinacemi, ať se při jakékoliv aktivitě cítíš sebevědomě a žensky.

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE O OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ OD 4CAMPING.CZ. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstíčka při losování. Můžeš tak získat batoh COLEMAN Magi City 33, návleky BOLL Ascent Gaiter nebo spací pytel LOAP Denali.

Soutěžit můžeš od pondělí 26. 9. do nedělní půlnoci 2. 10. 2022. 

Více informací o produktech i správnou odpověď na soutěžní otázku najdeš na https://www.4camping.cz

O partnerovi soutěže:

4camping je největším prodejcem turistického, kempingového a outdoorového vybavení. Skladem má nejširší nabídku na trhu. Vedle e-shopu 4camping provozuje 19 vlastních prodejen v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, lezeckou speciálku, showroom předstanů ke karavanům a obytným autům, skialp shop a stojí také za Výstavou stanů, největší evropskou výstavně-prodejní akcí ve svém oboru. Firma, letos slavící desáté výročí existence, zaměstnává 140 lidí a působí v 7 zemích – v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a na Ukrajině. 4camping byl poslední tři roky v soutěži ShopRoku vyhlášen nejlepším e-shopem v kategorii Sportovní vybavení, za rok 2020 dokonce nejlepším e-shopem v České republice.

Výherce:

Eliška Jeníčková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

26.9.2022 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: botydětifitnesspro děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist