[Ukončeno] Soutěžíme o poukazy na zážitky od Allegrie

Allegria - Firma na zážitky je průkopníkem v zážitkovém sektoru na našem trhu. Už 18 let je tu pro všechny, kteří chtějí potěšit své blízké a darovat jim prostřednictvím zážitků vzpomínky na celý život. Zážitky jsou dárky plné radosti a Allegria se neustále snaží o to, aby nabízela jen to nejlepší a nejzajímavější z celé České republiky.
1100x618-1100x618.jpg Zdroj: Allegria

Že by si zážitky mohli lidé dávat jako dárky poprvé napadlo zakladatelku Lindu Vavříkovou v roce 2004, když ještě studovala vysokou školu. „Připadalo mi to jako skvělý nápad. Každou chvíli jsem nevěděla, co komu dát a z dětství mi v hlavě jako ty nejlepší dárky utkvěly právě zážitky.“ Tehdy samozřejmě netušila, že ve světě jsou zážitkové dárky běžné a že dokonce existuje celosvětová aliance zážitkových firem, do které patří ty nejlepší z nich. A už vůbec jí tehdy nenapadlo, že do této aliance bude Allegria, jako zástupce České republiky, od roku 2008 patřit.

V průběhu roku 2004 vznikly první webové stránky, domlouvali se první dodavatelé, připravovalo se jednoduché dárkové balení a byly spuštěny první reklamy na internetu. Přišli první klienti, kteří služby Allegria doporučovali dál.

Dnes v nabídce naleznete přes 1300 zážitků ze všech koutů naší krásné země a v průběhu celého roku pečlivě hledáme a přidáváme další a další, aby bylo stále z čeho vybírat.

Pojďte si s námi rok 2022 pořádně užít! A jak jinak, než prostřednictvím zážitků, které plní sny a v paměti všech zůstávají po celý život. Pokud jste ještě žádný nevyzkoušeli, je nejvyšší čas začít!

U nás si můžete po celý jeden týden zasoutěžit o 3 poukazy v hodnotě 1500 Kč, které můžete využít na jakýkoliv zážitek z nabídky společnosti Allegria. A co pro výhru musíte udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování.

Soutěžit můžete od pondělí 10. 1. do nedělní půlnoci 16. 1. 2022.

Více informací a nápovědu najdete na www.firmanazazitky.cz.

Výherci:

Nikola Pelcová
Jana Eisová
Blanka Kiršnerová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

10.1.2022 1:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist