[Ukončeno] Soutěžíme o pořádnou nálož produktů Emco

Soutěž s námi o pořádný balík dobrot od společnosti Emco. Startujeme právě teď!
soutez-emco1-1100x618.jpg Zdroj: emco.cz

Back to school: Svačiny v plném proudu

Nový školní rok je tady a neznamená to nic jiného, než že děti nasadily aktovky na záda a vyrazily do lavic. Zatímco pro prvňáčky je to něco nového, zajetí školáci už tuší, co je čeká. Přesto mají žáci všech ročníků jedno společné – svačinky. Sbalte dětem do aktovky vhodný snack podle jejich gusta, ať dají sbohem potravinovým automatům plných nevýživných, ač lákavých sladkostí.

Jedna svačina nestačí

Při přípravě svačin nezapomínejte, že dítě by mělo dostat dvě – dopolední a odpolední. Neměl by chybět kousek ovoce, zeleniny, mléčný výrobek a celozrnné či žitné pečivo např. s tvarohovou pomazánkou nebo kvalitní šunkou. „Pokud je dítě fyzicky aktivní, může si denně dovolit i nějakou sladkost, např. koláč, sušenku nebo čokoládu. Rodiče by však měli děti usměrňovat, koupit „něco dobrého“, ale dát na výběr z vhodnějších variant. Takže nekupovat sušenky s polevou a vysokým obsahem cukru, ale ty ovesné,“ tvrdí PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D.

Stop nalézání svačin na dně batohu

Také se vám stává, že při každodenní přípravě aktovky vašeho malého školáka narazíte na část svačiny, na kterou se nějakým záhadným způsobem nedostala řada? Pravděpodobnost, že dítě svačinu sní, se zvyšuje v momentě, kdy přiloží ruku k dílu. Zkuste jej zapojit do přípravy např. obloženého žitného chleba a uvidíte, že vaše nálezy se sníží. „Svačiny jsou podstatné především proto, že slouží k doplnění energie a zachování vyrovnané hladiny krevního cukru. To zajišťuje to, že dítě nemá hlad a má dostatek energie. Dítě se pak lépe soustředí na vyučování, není během dne unavené a podává adekvátní výkony např. ve sportovních kroužcích. Kromě toho svačiny zajistí, že dítě dostane všechny živiny, minerální látky a potřebné vitaminy,“ dodává česká dietoložka.

Ovesné sušenky Biskiti

Emco Biskiti jsou křehké dětské ovesné sušenky, které slouží jako alternativa k „nezdravým” snackům. Kombinace ovesné mouky a ovesných vloček zaručuje, že sušenky jsou zdrojem vlákniny. Biskiti neobsahují palmový tuk. Ten je nahrazen kvalitním řepkovým olejem s nízkým obsahem nasycených mastných kyselin. Neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Hravý tvar Biskitů ve tvaru smajlíků bude děti zaručeně bavit!

Produktový box „Rozbal to ve škole“

Tento praktický box plný Emco svačinek ušetří čas každé mamince. Obsahuje 44 kusů výrobků, mezi kterými jsou i oblíbené Emco ořechové tyčinky, 100%  ovocné tyčinky bez přidaného cukru nebo dětské sušenky Biskiti. Kompletní obsah boxu a další informace najdete na stránkách www.emco.cz, kde si můžete produktový box „Rozbal to ve škole“ objednat za výhodnou cenu 595 Kč a využít tak dopravy ZDARMA až domů. Zásobu svačin tak lze mít po ruce každý den.

A o produkty Emco si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. 

Soutěžit můžeš od pondělí 23. 9. do nedělní půlnoci 29. 9. 2019.

Nápovědu najdeš na stránkách emco.cz

Výherci

Hana Pášová
Anna Novotná
Milena Pišanová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

23.9.2019 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist