[Ukončeno] Soutěžíme o balzámy Blistex

Rty si naši pozornost a péči zaslouží, a to především v létě, kdy jsou proti slunečním paprskům v podstatě bezbranné. Obsahují totiž méně melanocytů než další části našeho těla a jsou tak méně chráněné před UVA a UVB paprsky. Soutěž s námi, vyhraj balíčky s produkty od značky Blistex a dopřej tak svým rtům maximální péči.
soutez-1100x618.jpg Zdroj: Blistex

Na péči o rty bychom neměli zapomínat v žádném ročním období, pravdou ale je, že především zima a léto jsou časy, které naše rty zatěžují o trochu více. V létě jsou to sluneční paprsky a suchý vzduch, které jim neprospívají. Rty jsou více náchylné k praskání, pálení a dalším nepříjemnostem. Jak se jich vyvarovat? Naprosto klíčová je hydratace, hodně pij vodu a na rty několikrát denně aplikuj vyživující balzám. Na letní dovolené, ale ani v každodenní rutině nezapomínej na aplikaci balzámu s vyšším SPF. Nejen, že je ve rtech méně melanocytů, pokožka na rtech je také mnohem tenčí a citlivější než na zbytku našeho těla. Ochranu před sluncem proto potřebují nepřetržitě během celého dne. Balzám na rty aplikuj zhruba jednou za dvě hodiny; po této době totiž SPF ochrana přestává fungovat.

Balzámy Blistex nejen chrání před sluncem, ale také hydratují a léčí

V nabídce značky Blistex najdeš hned několik produktů, které ti s péčí o rty pomohou. Volbou číslo jedna by měla být tyčinka Blistex Ultra SPF 50+. Má nejen vysoký ochranný faktor, chrání ale také proti UVA i UVB a rty navíc skvěle hydratuje. Úplnou novinkou je Blistex Lip Infusions® Hydration. Kromě přírodních a včelích vosků a vitaminů E a F nechybí ve složení hyaluronové kuličky, které zajistí dokonalou hydrataci, vláčnost i hebkost rtů. Blistex Lip balzám má nejen ochranný faktor SPF 15, ale také unikátní krémové složení, které přináší dlouhodobou hydrataci a okamžitou úlevu. A až to s pobytem na slunci přeženeš, ve štychu tě nenechá tyčinka Blistex Med Plus®. Ta totiž obsahuje speciální hojivé látky jako eukalyptus, mentol a kafr a také ochranný faktor SPF 15. Díky tomu přináší okamžitou chladivou úlevu a ochranu pro bolavé, vysušené a popraskané rty, kterým navrací potřebnou hydrataci.

A právě o produkty Blistex si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 13. 9. do nedělní půlnoci 19. 9. 2021.

Správnou odpověď najdeš na www.blistex.cz.

Výherci:

Ludmila Pšeničná
Markéta Kretková
Milada Kotásková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

13.9.2021 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist