[Ukončeno] Soutěžíme o elektrický vysavač na okna od Viledy

Sluníčko se ne a ne prodrat zaprášenými okny, aby tě pošimralo dobrou náladou? A tobě se nechce do jejich mytí, protože je to otrava a zrovna tě přepadla jarní únava? Tak s námi soutěž o báječnou vychytávku, která ti mytí (nejen) oken úžasně usnadní!

Elektrický vysavač na okna Windomatic od Viledy je opravdu úžasný pomocník do domácnosti. Nejen, že ti vysaje úplně do sucha špinavou vodu z oken, ale také ho využiješ při nehodách v domácnosti – třeba když si dítko rozlije čaj na podlahu. Vezmeš Windomatic a za vysavačem zůstane nejen suchá, ale i čistá podlaha.

Vyzkoušeno, funguje!

Dostala jsem Windomatic od manžela k narozeninám. Obvykle mi dává takové technické „vymoženosti“, které se pak ukazují jako naprosto k ničemu. Ne tak Windomatic. V domácnosti ho využívám každou chvíli – skvěle čistí zrcadla. Stěny sprchového koutu se díky němu úžasně lesknou – máme tvrdou vodu, takže údržba sprcháče je opravdu náročná, ale tohle mi ohromě pomáhá. Krom toho s ním myji obklady v koupelně a za linkou. Taky jsem nachytala manžela, jak s Windomaticem vysává umyté auto :- ),“ popisuje kolegyně Jana své zkušenosti.

Nejlepší ale je, že vysává opravdu do sucha, takže mi odpadá zdlouhavé leštění. Přejedu a vše je hned opravdu čisté a suché,“ libuje si.

Výhodou je, že na jedno nabití vydrží až 40 minut, což vystačí na 120 m2! Nabíjení přes nabíječku trvá asi 4 hodiny.

Špinavá voda se sbírá do nádobky u rukojeti, která má obsah 100 ml. Po naplnění se jednoduše vylije. Po skončení úklidu, je-li nádržka špinavá, se dá vložit do myčky.

Podívej na video, jak hezky pracuje!

Zatoužila jsi taky po takovém pomocníkovi? Tři výherci naší soutěže získají set Windomatic vysavač na okna od společnosti Vileda. Co pro to musíš udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít kapku toho pověstného štěstíčka při losování.

Soutěžit můžeš od půlnoci 3. dubna 2017 do půlnoci 9. dubna 2017.

Výherci:

Jana Čipková
Hana Kozolková
Monika Kneblová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

3.4.2017 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist